Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Czarek218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 13:02

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: Czarek218 » wt sty 26, 2016 18:11

BORA 1.6 AKL 98r. Witam wszystkich serdecznie. Nie bede tutaj wam opowiadal całej histori, przejde odrazu do pytania mianowicie:
Potrzebuje po prostu przykleic te zasłpeki "dekielki" spryskiwaczy do zderzaka na stałe na amen aby ani drgneły.(Spryski mam odpiete i plyn tez odciety.
Pytanie brzmi czym najlepiej to zrobic ?? sylikon czy jakis klej ?? Poradzcie cos. ( myslalem o poxipolu , ale niewiem jak w praktyce to wyjdzie)
Prosze o pomoc dzieki wielkie ;))



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: grg474 » wt sty 26, 2016 23:10

Czarek218 pisze:Pytanie brzmi czym najlepiej to zrobic ?? sylikon czy jakis klej ?? Poradzcie cos. ( myslalem o poxipolu , ale niewiem jak w praktyce to wyjdzie)
najlepszym rozwiązaniem to by był lakier w kolorze albo zdjąć zderzak i na gorąco zespolić ze zderzakiem - tylko ja to bym wolał zamontować spryski


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Czarek218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 13:02

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: Czarek218 » śr sty 27, 2016 12:08

Ogólnie to wygląda tak ze kupilem bore i juz byly spryski, ale xenonów niebyło.
Spryski wgl tez niechcialy dzialac, stwierdzilem ze niepotrzebne mi to dlatego odpiolem pompke i odciołem doplyw plynu do nich.
Jezdzilem tak juz 2 zimy i nic sie niedziało, Nagle ostatnio jak byly mrozy jeden mi wywalilo do gory z mrozu, teraz sa roztopy i wrocil na swoje miejsce zaslonil zderzak wszystko niby ladnie przylega ale niepasuje mi to ze lata strasznie na boki , niesiedzi tak fajnie sztywno jak jego kolega kolo drugiej lampy ( wszystko napewno jest dobrze wsadzone.) Dlatego tez chce je jakos ustawic na stale. niepotrzebuje ich , ksenonow tez niemysle wsadzac bo za drogi biznes.
Macie jeszcze jakies pomysly?? ( Mechanik kolega mowil ze sprobujmey sciagnac zderzak i gdzies je zlapac jakims wkretem zeby nie paprac sie klejem.



Awatar użytkownika
GM84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: sob paź 01, 2011 21:39
Lokalizacja: Zagłębie

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: GM84 » śr sty 27, 2016 19:08

Albo cienki drut przełożyć przez te dziurki które są w mocowaniu zaślepki, naciągnąć i złapać gdzieś w zderzaku :-)

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Czarek218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 13:02

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: Czarek218 » czw sty 28, 2016 15:22

no tez tak mozna zrobic ;))(dodatkowo od wew strony zderzaka zlapac minimalna iloscia sylikonu. dzieki za podpowiedz.



Gregovsky
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 14:41
Lokalizacja: Pabianice

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: Gregovsky » ndz lut 07, 2016 15:04

A następny właściciel będzie się zastanawiał czemu spryski nie działają, zdejmie zderzak i zobaczy taką rzeźbę to się za głowę złapie :grin:



Awatar użytkownika
Czarek218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 13:02

Zaślepki "dekielki" spryskiwaczy lamp Bora

Post autor: Czarek218 » ndz lut 07, 2016 17:06

Autem planuje dlugo jezdzic ;)) wiec narazie o tym niemysle ;D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości