Jaka zwrotnica do Golf IV 1.9TDI 90KM ALH

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Jaka zwrotnica do Golf IV 1.9TDI 90KM ALH

Post autor: damian2x » ndz paź 06, 2013 11:40

Witam szukam nr katalogowego zwrotnicy do w/n modelu.Jakis inteligent po ukrecal gwinty pozniej spawal zacisk hamulcowy tzn. dolne mocowanie jarzma zas gorna sruba kreci sie w miejscu cigle nie idzie dokrecic.Nie wiem jaka moge zwrotnice kupic prosze o pomoc tarcza chyba 280mm na jarzmie mam napis Fs III.Z benzynowki 1.6 itd.. podejdzie zwrotnica? Czy zmierzyc rozstaw mocowania jarzma i powinna byc dobra?Jak ktos taka posiada na sprzedaz z okolic Chorzowa to sie dogadamy z gory dzieki



damian2x
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 18, 2013 22:11

Jaka zwrotnica do Golf IV 1.9TDI 90KM ALH

Post autor: damian2x » śr paź 16, 2013 16:34

No i problem rozwiązany zwrotnicy nie wymieniałem znalazłem na forum dość fajny opis: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=57759" onclick="window.open(this.href);return false; polecam ja o tyle miałem ciężej że musiałem nowe tuleje spawać do zwrotnicy i nowe gwinty robić bo ktoś ładnie namieszał spawając dolną śrubę prowadnicy także zrobić wg. wyższego opisu a wszystko hula aż miło jak można by było to zapisać do tego poradnika forumowego to pewnie nie jednemu by pomogło.Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości