Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LoOk666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 15:29

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: LoOk666 » sob paź 12, 2013 12:42

Witam zamierzam wymienić cały zawias w mk4 są 3 opcje

Amory KYB Exel G
Blisteiny B4
Saschs jakoś tak

spreżyny weitec czerwone.

nie wiem co wybrać pozdrawiam

Nie miałem wogóle doświadczenia z takimi producentami, ile takie zestawy mogą wytrzymać


felga to 17 cali 225/45/ oczywiscie r17

dziękuje pozdrawiam Łukasz LoOk


Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
------------------------------------------------
VW Golf IV. 90 kucy TDI.

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: przemlin » sob paź 12, 2013 12:56

weitec czerwone+ bilstein b4 o skróconym skoku i bedzie git
przód BILSTEIN B4 VNE-4575
tył BILSTEIN B4 BNE-2917
Exel-g nie nadają się do krótszych sprężyn
O sachs-sie sie nie wypowiem. Pozdro



Awatar użytkownika
LoOk666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 15:29

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: LoOk666 » pn paź 14, 2013 12:57

bardzo dziękuję ci przemlin może jeszcze ktoś się wypowie. pozdrawiam Łukasz LoOk


Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
------------------------------------------------
VW Golf IV. 90 kucy TDI.

Awatar użytkownika
xXAdiXx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 186
Rejestracja: pt sie 19, 2011 08:37
Lokalizacja: Śląsk

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: xXAdiXx » wt paź 15, 2013 08:29

To może ja :) ja posiadam BILSTEIN B4 z przodu jak na standardowe zawieszenie bardzo dobre amortyzatory i dobrze zainwestować w dobre poduchy i łożyska do amortyzatorów bo ja te co dostałem były lipnej jakości efektem były dziwne odgłosy pukania na kostce brukowej.
co do gleby nie mam doświadczenia :jezor:



Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: Stanley777 » wt paź 15, 2013 13:32

Witam :bigok:

Dobrze że kolega ruszył taki temat bo chciałbym i ja się przyłączyć bo akurat w tej kwestii jestem zielony :-(

Planuje zmienić zawieszenie tyle że w grę nie wchodzi gwint a jedynie "ala sportowe amory i obniżane sprężyny" :P

Nie chce się bawić w jakieś MTSy, Art Tuningi itd itd bo jakoś wole wydać odrobinę więcej i zakupić coś powiedzmy lepszego, pewniejszego ;)

Pod uwagę biorę kompletne zawieszenie Bilstein B6 i do tego amorki Eibacha Sportline (-45-50 mm/-35-40mm) Bądź te Pro Kit (-30/-30) i tu pojawia się moje pytanie czy to może być tak spasowane? Wiadome to nie będzie gwint i nie będzie możliwości podciągnięcia na zimę itd itd więc jak siądzie tak zostanie :P

W sezonie letnim jeżdżę na kapciu 17" do tego opona 225/45, zima seryjnie 16" 205/55 i głównie też chodzi o to czy nie miałbym żadnych problemów z ocieraniem czy coś, przedstawiony układ może nie tworzy nie wiadomo jakiej gleby, jednak jak wspomniałem jestem zielony w tym temacie i prosiłbym o pomoc, a wiem że sporo forumowiczów ogarnia ten temat i to konkretnie :hmm: :-)

Prosiłbym o opinie z góry wielkie dzięki :pub:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
LoOk666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt wrz 06, 2011 15:29

Kompletne zawieszenie proszę doradzić

Post autor: LoOk666 » wt paź 15, 2013 15:05

ja teraz jeżdze a raczej jexdziłem na kit koni sport. i powiem ci lato 17 cali to samo co ty spokojnie daje rade, wiadomo na garby sie uważa i inne koleiny. sporo ludzi ma b6 i eibachy. smiało kupuj pozdrawiam


Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
------------------------------------------------
VW Golf IV. 90 kucy TDI.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości