Jakie amortyzatory na przód - 1.9 TDI hatchback 1z

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

szan66
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 22, 2010 19:09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Jakie amortyzatory na przód - 1.9 TDI hatchback 1z

Post autor: szan66 » czw wrz 26, 2013 14:50

Witam

Kupiłem amortyzatory do Golfa III 1.9 TDI z silnikiem 1z w hatchbacku - rok 95. Z tyłem nie miałem problemu, jednak z przodu seryjny amor ma oznaczenie 1h0413031p i okazało się, że ten nowy Bilsteina jest krótszy o jakieś 1,5cm (nr amora to VTE-4714). Oczywiście zadzwoniłem do sklepu i wmawiają mi, że jest dobry i taki powinien być, nie ma różnicy.

Moje pytanie do Was - jaki w końcu amor powinien być? Z tego wszystkiego zgłupiałem i nie mam pojęcia co mam wstawić do auta. Na tych seryjnych amorach jest niski, a co dopiero będzie jak wstawię krótszy... A może ten stary jakiś dziwny jest?



Awatar użytkownika
vp-tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt paź 11, 2013 15:15
Lokalizacja: mazowieckie ,gostynin ,gąbin

Jakie amortyzatory na przód - 1.9 TDI hatchback 1z

Post autor: vp-tdi » pt paź 11, 2013 17:12

amory to raczej sa tylko 2 typy albo sportowe i tłok jest krotszy albo zwykle i wtedy tlok jest normanej dlugosci tak jak w wiekszosci golfów. jedynie co to twardośc sprezyn i juz bedzie inaczej stal .z diesla co pamietam byla 1 pomaranczowa kropka i 3 biale . i to zauwazylem jest i w 1.9 TD 75km i w 1.9tdi 90km takie same.


sprzedam na czesci VW golf II 1.3mh 5d 88r i VW golf III 1.9D 1y tanio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości