Tłumik

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Rusek_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 18, 2013 21:13
Lokalizacja: Gdańsk

Tłumik

Post autor: Rusek_ » czw lip 18, 2013 21:49

Witam

Jestem nowy i nie wiem czy dobry dział ale wydaje mi się, że tak :) Więc do sedna sprawy mam delikatny i pewnie banalny problem no ale sam nie mam pomysłu jak to zrobić chodzi o to ,że tłumik trzyma się na 3 (gumach) 1 na początku wydechu i 2 tam bardziej z tyłu. Ostatnio kupiłem nowe 3 sztuki ale dzisiaj znowu mi się zerwała i mam pytanie czy jest jakaś możliwość żeby to przymocować na coś innego bo te gumy są fatalne a sam nie mam pomysłu na co by to przymocować.



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Tłumik

Post autor: miś fazi » czw lip 18, 2013 21:53

albo kup lepsze gumy , albo powodem urywania się ich jest to że masz je za bardzo naprężone , może tłumik jest źle poskręcany , nieraz wystarczy popuścić na obejmach i trochę przekręcić tłumik



Rusek_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 18, 2013 21:13
Lokalizacja: Gdańsk

Tłumik

Post autor: Rusek_ » czw lip 18, 2013 21:55

No są strasznie naprężone kilka dziur i się urywa a niestety u mnie dziura na dziurze i czasami ciężko ominąć



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Tłumik

Post autor: miś fazi » czw lip 18, 2013 22:00

na pewno masz źle ułożony tłumik , gumy nie mogą być naprężone , popuść obejmy i pokręcaj nim w jedną lub drugą stronę , znajdziesz takie ułożenie że gumy nie będą naprężone a tłumik nie będzie stukał o podwozie



Rusek_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 18, 2013 21:13
Lokalizacja: Gdańsk

Tłumik

Post autor: Rusek_ » czw lip 18, 2013 22:03

Jutro zrobię tak jak mówisz i napiszę jeszcze czy zadziałało. Dzięki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości