strzelanie w lewym kole

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

inziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2011 19:48

strzelanie w lewym kole

Post autor: inziu » śr maja 01, 2013 09:17

Witam, mam problem już od dłuższego czasu w swoim golfie, mianowicie przy hamowaniu (koła na prosto) coś strzela w lewym kole, na skręconych na maxa kołach tego nie ma, więc wykluczyłem przegub, mechanik zaglądał do zacisków też są dokręcone. A druga sprawa to, że po założeniu alumów stukanie zawieszenia jest ogromne, szczególnie z przodu (nowe amortyzatory kayaba gazowe) Po prostu wystarczy delikatna dziura i czuje jak amortyzator dobija i cały kokpit podskakuje. W czym może być problem? (nowe sworznie, nowe tuleje na wahaczach, amortyzatory przód-tył kpl z osłonami, poduszkami amortyzatora itd, nowe końcówki drążków)

Nie mam okazji się przejechać innym golfem, a bardzo zastanawia mnie czy u wszystkich to zawieszenie tak wali czy tylko u mnie jest coś nie halo. :)



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

strzelanie w lewym kole

Post autor: miś fazi » śr maja 01, 2013 09:42

a w jakim stanie masz sprężyny i czy poduszki gumowe górnego mocowania amortyzatora masz dobrze pozakładane



inziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2011 19:48

strzelanie w lewym kole

Post autor: inziu » śr maja 01, 2013 10:51

Zapomniałem dodać, że sprężyny są również nowe z Kayaby , zastanawiam się nad wsadzeniem bilstein'ów olejowych do przodu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości