Pytanie odnośnie poduszek amortyzatorów golf II-III

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bulik1_4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 01:44
Lokalizacja: Strzelin

Pytanie odnośnie poduszek amortyzatorów golf II-III

Post autor: bulik1_4 » czw maja 10, 2012 23:09

Witam,mam pytanie odnośnie poduszek amortyzatora a wiec założyłem sportowe zawieszenie do swojego golfa III(1995r,adz) lecz przy wymianie okazało się ,że swoje poduchy mam już do wymiany a nie miałem od golfa III tylko nowe od golfa II to założyłem je i moje pytanie jest czy te poduchy są takie same, bo przy wchodzeniu w zakręt przy większej prędkości lewe koło wchodzi mi w wibracje a poza tym jak bym kątów nie ustawił samochód ściąga mi w lewą stronę.proszę o szybka odpowiedż z góry dzięki,,,



romek-o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr maja 27, 2009 17:12
Lokalizacja: Opole

Pytanie odnośnie poduszek amortyzatorów golf II-III

Post autor: romek-o » pt maja 11, 2012 10:03

poduszka z golfa mk2 pasuje ale tylko do golfów mk3 produkowanych do 94 roku, te nowsze modele mają inny rodzaj poduszek

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=142&t=454887" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
RobstonKoro
Forum Master
Forum Master
Posty: 1083
Rejestracja: czw lis 12, 2009 20:19
Lokalizacja: Koronowo
Kontakt:

Pytanie odnośnie poduszek amortyzatorów golf II-III

Post autor: RobstonKoro » pt maja 11, 2012 11:58

jest tylko różnica w sprężynach tzn w ich górnym zwoju może być o małej średnicy jak i o szerokiej. Pod dany typ pasuje tylko jeden model poduszki. Pozdrawiam :pub:


Czerwono-czarna strzała
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=324968czerwony 1.6 AEA by robert 19kor na gwincie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości