Bora - belka tylnego zawieszenia

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goferro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt lut 03, 2012 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bora - belka tylnego zawieszenia

Post autor: Goferro » pt mar 02, 2012 17:22

Czy ktoś jest w stanie udzielić mi informacji czy jest różnica w belce tylnego zawieszenia do Bory sedan i kombi ?? Czy wersja silnikowa również ma znaczenie ??
Niestety muszę wymienić ten element i pozostaje mi szukanie na szrotach/allegro i nie chciałbym zamówić niepasującego elementu...

Z góry dzięki za pomoc!



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Bora - belka tylnego zawieszenia

Post autor: Rafał 21 » pt mar 02, 2012 19:46

Goferro pisze:czy jest różnica w belce tylnego zawieszenia do Bory sedan i kombi
Z tego co tu widze w katalogu to belka jest taka sama , z tym ze ma dwa różne stabilizatory 21,7MM I 18MM . Nie ma tu podanych roczników itp w których zastosowane sa te różnice . Moim zdaniem lepszy czyli trwalszy jest ten z grubszym prętem i takiego bym szukał.


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Goferro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt lut 03, 2012 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bora - belka tylnego zawieszenia

Post autor: Goferro » pt mar 02, 2012 22:14

dzięki za info!
teraz pozostaje tylko informacja czy jak kupię belkę ze innym rozmiarem niż mam, to czy da się to jakoś zgrać ze sobą :)



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Bora - belka tylnego zawieszenia

Post autor: Rafał 21 » sob mar 03, 2012 10:22

Goferro pisze: to czy da się to jakoś zgrać ze sobą
Goferro, bez obaw belka pasuje plug & play .. Stabilizator jako część zamienna nie istnieje w kat jest wspawany na stałe. Ale każde pękniecie , odksztalcenie , ponowne spawanie itp.. kwalifikuje belkę do wymiany , nic tam nie można spawać itp.. A ten pręt wspawany w belkę to stabilizator ..posłużę sie tu zdjeciem z forum na którym zaznaczony jest ten pręt w kółku zielonym , idący przez calą belke i wychodzacy tak samo z drugiego końca . Z tym ze na zdjeciu belka jest z golfa 3 .. Ale ty też będziesz miał ten pręt wspawany wewnątrz belki i nie trudno go nie zauważyć .Bedzie miał grubość albo 21,7 lub 18 mm :D http://images50.fotosik.pl/219/908e451394a147c1med.png" onclick="window.open(this.href);return false;


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Goferro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt lut 03, 2012 18:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bora - belka tylnego zawieszenia

Post autor: Goferro » sob mar 03, 2012 13:41

i o taką informację mi chodziło! dzięki wielkie!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości