Dziwne stuki z tylu pojazdu

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

macko11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 23:45
Lokalizacja: wro

Dziwne stuki z tylu pojazdu

Post autor: macko11 » czw gru 15, 2011 10:16

Witam mam mega problem dziś jadę sobie autem a tu nagle zaczęło tak dziwnie cos stukac piszczec buczec i wszystko na raz z tylu tak jak by w prawym kole to powoli sobie jechałem pozniej zaczęło trochę rzucać tyłem na prostej drodze dodam ze od jakiegoś czasu szumialo juz tak jak by sie ręczny nie cofal. Czy to może jakoś Zacisk co jakiś czas blokować jedno kolo ?? I to klocki sie starly i tak latają i puszcza i niewiadomo co jeszcze ?? Dodam ze juz wczoraj zamowilem Zaciski od mk4 i w sobotę wymienię :) aha i przy hamowaniu Tyl tak trochę na prawo znosi :( bujalem autem to na postoju nic nie słychać żadnych stukow piskow itp... Tuleje tak po zimie myśle trzeba bedzie wymienić ale jeszcze tragedi wg mnie nie ma :) prosił bym o w miarę szybka odp :)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=298409

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Dziwne stuki z tylu pojazdu

Post autor: Paweł Marek » czw gru 15, 2011 21:29

macko11, jak coś tak gruchoce to trzeba tył podnieść kołami pokręcić pozdejmować je i oglądać wszystko . Prośba w tym przypadku o podanie szybkiej odpowiedzi nie ma wielkiego sensu, przecież nie będziemy robić całej listy rzeczy które mogły się zepsuć, najpierw wkład własny, lub poproś kogoś wprawnego o pomoc


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości