Spawanie przedniej belki zawieszenia

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pzolnierz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 22, 2008 20:37
Lokalizacja: Kraków

Spawanie przedniej belki zawieszenia

Post autor: pzolnierz » pt maja 13, 2011 10:27

Witam,
oddałem golfa do mechanika celem wymiany tylnych silentblocków wahaczy, okazało się że mechanik ukręcił śrubę mocującą wahacz do przedniej belki. W związku z tym rozciął belkę i potem ja zespawał. Czy taka operacja z przednią belką zawieszenia jest dopuszczalna?



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Spawanie przedniej belki zawieszenia

Post autor: Vii » pt maja 13, 2011 11:25

Powiem Ci tak ja bym nigdy w zyciu nie zgodził sie na zadne spawy na belce bo w gre wchodzi sprawa życia. JESLI juz bym był tak odwazny to nigdy w zyciu nie dałbym tego do spawania mechanikowi tylko w ostateczności BLACHARZOWI, dobremuuuu BLACHARZOWI. Bo miedzy blacharzem a mechanikiem jest ta potezna róznica w fachu : D w odpowiedzi na Twoje pytanie jest to niedopuszczalne!! Zepsuł ze swojej winy? oczywiscie, poproś o nową belke a raczej WYMAGAJ jej!



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Spawanie przedniej belki zawieszenia

Post autor: red_devil25 » sob maja 14, 2011 06:08

tak jak kolega wyzej napisal domagalbym sie nowej ,a nie fuszki robic.Mi kiedys facet auto malowal i rozwalil szybe przednia-sam powiedzial ,ze spieprzyl to musi wymienic nie ma zlituj.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Spawanie przedniej belki zawieszenia

Post autor: roger18sx » sob maja 14, 2011 08:26

ja w moim golfie gti tez nie moglem odkrecic sruby przedniego mocowania wachacza bo tak sie w golfach zdarza i tez musiałem to ciac i pospawałem i już 3 rok tak jezdze chyba najgorsza droga w polsce i raczej na dziury nie uważam i wszystko jest ok.


VW NA ZAWSZE

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Re: Spawanie przedniej belki zawieszenia

Post autor: Vii » wt maja 17, 2011 17:11

roger18sx pisze:ja w moim golfie gti tez nie moglem odkrecic sruby przedniego mocowania wachacza bo tak sie w golfach zdarza i tez musiałem to ciac i pospawałem i już 3 rok tak jezdze chyba najgorsza droga w polsce i raczej na dziury nie uważam i wszystko jest ok.
Alez prosze bardzo Twoja sprawa co robisz :) aczkolwiek moim zdaniem to mozna pospawać sobie wieszak do trzepania dywanu na podwórku ale nigdy, przenigdy zadnego elementu w samochodzie :jezor:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości