klekotanie stukanie na nierównościach

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

achim22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob cze 20, 2009 16:47
Lokalizacja: gliwice

klekotanie stukanie na nierównościach

Post autor: achim22 » śr kwie 27, 2011 14:54

Mam taki problem czasami stuka mi przy ruszaniu? ale jazda juz na nierownosciach to stuka caly czas po prawej stronie tzn jak wjade na te paski zwalniajace przy przesciach dla pieszych sa to gluche odglosy ( chyba tak mi sie wydaje ) na rownej drodze nic sie nie dzieje takgze jak jade przez dziury szybko to nic nie slychas.Przy jezdzie na autostradzie przy predkosciach 150 wszystko w porzadku tylko te nierownosci.Co to moze byc np laczniki stabilizatora,gumy.
Drugi problem ale maly czy ta poduszka jest juz do wymiany mam cos podobnego tylko ona umie ma duzy ruch do tylu a przodu auto to nic
" onclick="window.open(this.href);return false;

VW Golf 4 1,4 16V silnik Axp skrz DUW
przebieg 83000km



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

klekotanie stukanie na nierównościach

Post autor: grg474 » sob kwie 30, 2011 18:38

łącznik stabilizatora potrafi tak stukać a na dołkach również głuchy pojedynczy stuk to tylna tuleja wahacza. Rzadko ale czasem sworzeń zwrotnicy


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości