zawieszenie vw bora

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomek-jasiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:42
Lokalizacja: mazowieckie

zawieszenie vw bora

Post autor: tomek-jasiek » wt kwie 26, 2011 21:49

Witam wszystkich! Mam taki maly dylemat! Posiadam VW Bore z 2002r. kombi i jest strasznie niski(niemoge podjechac pod kraweżnik bez obcierki). Moje pytanie polega na tym jak sparwdzic czy przypadkiem niesa zalozone sportoe sprezyny? jesli ktos posiada informacje to czekam! ja mam na swoich sprezynach trzy kropeczki -to chyba jakis znak? z goy dziekuje!!



Awatar użytkownika
pioottr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: sob lip 15, 2006 21:31
Lokalizacja: Podkarpackie

zawieszenie vw bora

Post autor: pioottr » wt kwie 26, 2011 23:12

borą nie podjedziesz pod krawężnik to normalne, taki urok tego auta, ja mam seryjne zawieszenie i nauczyłem się na czuja :grin:



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

zawieszenie vw bora

Post autor: Vii » wt kwie 26, 2011 23:38

Nie martw sie mam ten sam problem w G IV ze sportowa seryjna zawiecha GTI. Unikaj tego podjezdzania pod kraweżniki bo zderzak w koncu zostawisz albo nie wiadomo co :)



tomek-jasiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:42
Lokalizacja: mazowieckie

Re: zawieszenie vw bora

Post autor: tomek-jasiek » śr kwie 27, 2011 21:52

dzieki! ja juz tez sie nauczylem ze krawezniki z daleka! ale widze na ulicy inne Bory i na oko juz widac ze maj sporo wiekszy przeswit! a po drugie jA mam taka niska ze jak ostatnio mialem taka sytuacje: widzac lezacego kota na jezdni chcialem go ominac io wzielem go okrakiem to tylko wielki eg poszedl jak zawadszielm o niego!!!! wiec niewiem co mam zrobic????



Awatar użytkownika
Gustav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 19:27
Lokalizacja: Polska

zawieszenie vw bora

Post autor: Gustav » śr kwie 27, 2011 23:42

Jak już o kota zachaczasz to możliwe, ze masz jakieś sportowe spręzyny co Ci obniżyły samochód



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości