Rozpórka do 16v-trzeba ciąć maske?

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

Rozpórka do 16v-trzeba ciąć maske?

Post autor: sebas1 » czw kwie 14, 2011 20:41

witam..kupiłem rozpórke od Mapeta.. auto golf 2 silnik kr 16v.. ogólnie rozpórka pasuje na kielichy i wszystko okey ale problem pojawił się kiedy chciałem zamknąć maskę której zamknąć nie idzie:/ maska dotyka wzmocnieniem do rozpórki i ni chu** czy musze ciąć wzmocnienie maski czy coo? jak macie u siebie to rozwiązane?bo ja już nie mam siły:( przydadzą się fotki.. pozdro


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

HPT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 22:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rozpórka do 16v-trzeba ciąć maske?

Post autor: HPT » sob kwie 16, 2011 22:27

sebas1 pisze:witam..kupiłem rozpórke od Mapeta.. auto golf 2 silnik kr 16v.. ogólnie rozpórka pasuje na kielichy i wszystko okey ale problem pojawił się kiedy chciałem zamknąć maskę której zamknąć nie idzie:/ maska dotyka wzmocnieniem do rozpórki i ni chu** czy musze ciąć wzmocnienie maski czy coo? jak macie u siebie to rozwiązane?bo ja już nie mam siły:( przydadzą się fotki.. pozdro
niestety ta rozpórka nie jest pod 16v dlatego też sa takie problemy.Polecam WIECHERS SPORT dedykowany pod 16V w razie czego ofertę na priv mogę wysłać.

Z powazaniem

HPT'eam



Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

Rozpórka do 16v-trzeba ciąć maske?

Post autor: sebas1 » ndz kwie 17, 2011 22:56

Zastanawia mnie fakt że jest sprzedawana jako dedykowana do 16v jednak po montażu nie pasuje.. może ktoś ma jakieś pomysły? :grrr:


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

Awatar użytkownika
lunatyk1981
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: pt kwie 10, 2009 11:29
Lokalizacja: Grudziądz

Rozpórka do 16v-trzeba ciąć maske?

Post autor: lunatyk1981 » pt kwie 22, 2011 10:55

W sumie to troche nie rozumiem sam mam silnik 16v i zamontowana gorna rozporke supersport’a (prosta bez zadnych wygiec czy regulacji), i jak się maske zamknie to z jednej strony ladnie się spasowuje z blotnikiem a drugiej troche odstaje… to wina rozporki czy kwestia regulacji maski ? bo przeciez nie zaleznie jaki ma się silnik to chyba mocowania rozporki czy sama maska nie jest inna, kwestia tego żeby rozporka nie naciskala na silnik tylko ?


Słowa to słowa, a czyny to czyny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości