Sciaga po wymianie niby zbierzność ok????

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Sciaga po wymianie niby zbierzność ok????

Post autor: Karcz3 » śr mar 23, 2011 22:57

Wymieniłem konccówki drązków TRW i sworznie wachacza LEMFORDER/
Troche sie nawalczyłem z tym ale udało sie. pojechałem na stacje sprawdzic zbierznosc i gosciu mowi ze wszytko ok kąty i zbierznosc tez ok.
kurde a mnie sciaga w prawo. gosciu tłumaczył ze to wina opon 195 ze szerokie i przy zurzytych i wybitych koncówkach zjechały sie troche nierówno i teraz jak załozylem nowe jest wszystko sztywne i to opony sciagaja auto,

Twierdzi ze zdarza sie ze po wymianie tych rzeczy nie trzena ustawiac zbierznosci,


Drugi problem jak zdjać w najprostszy sposób i wymienic osłone przeguba z prawej strony,

No i 3 sprawa to przejechałem 50 km dojezdzam do domu parkuje na parkingu i siada wspomaganie ciezko zaczyna pracowac kierownica i inne jakby pasek albo cos, moze cos tam uszkodzilem jak wybijalem sworznie bo tam troche kreciłem w ta i spowrotem tymi piastami???


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Sciaga po wymianie niby zbierzność ok????

Post autor: red_devil25 » śr mar 23, 2011 23:42

z tym sciaganiem moze to byc wina zjechanych opon.W poprzednim Golfie przerabialem to i tak rzeczywiscie bylo.Poprzedni wlasciciel z NIemiec tak sprzedawal na zjechanych.Ja i tak chcac wyeliminowac problem kupilem nowe felgi i opony 195/50/15 na caly samochod i problem zniknal


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Sciaga po wymianie niby zbierzność ok????

Post autor: Karcz3 » czw mar 24, 2011 21:29

no szkoda opon bo w zeszłym roku kupowałem nowe a moze na tył bym je wrzucił?


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości