dziwne stukanie

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
harrikson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt gru 02, 2008 16:30
Lokalizacja: podkarpacie ,dębica

dziwne stukanie

Post autor: harrikson » czw wrz 09, 2010 17:28

Witam mam pytanko moze z was ktos to przerabial mam golfa 2 i od jakiegos czasu cos stuka z tylu tak jakby tlumnik bil gdzies o bude,wspomne ze amortyzatory tylne nowe MONROE ale sprezyny stare ,moje pytanie czy to wina sprezyn ze byc moze dobija ,acha jak ktos siedzi z tylu to bije to mocniej,moje przekonanie jest takie ze jest wtedy obciazenie buda bardziej dochodzi to tłumnika i trzaska .Dlatego tez posłucham waszych rad,pozdro



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

dziwne stukanie

Post autor: wojtas46 » czw wrz 09, 2010 21:05

Tak to może stukać tłumnik stukać , jeżeli masz możliwość to wjedż na kanał i z dołu dokładnie oblukaj układ wydechowy .Możesz poruszać tłumnikiem we wszystkie strony i zobaczyć czy gdzies nie dotyka



Awatar użytkownika
x86635
TOMEK
Posty: 283
Rejestracja: sob sie 27, 2005 19:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

dziwne stukanie

Post autor: x86635 » wt wrz 14, 2010 17:51

buda do tłumika nie "dochodzi" bo tłumik powieszony jest do podłogi może jedynie "dochodzić" do belki zawieszenia prawdopodobnie urwała Ci się któraś guma tłumik wisi niżej niż powinien i bije o belkę gdy siedzi ktoś z tylu auto siada niżej i gorzej bije jeśli nie guma to te sprężyny mogą być winne... :bajer:



basti24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob maja 16, 2009 17:47
Lokalizacja: zabrze

dziwne stukanie

Post autor: basti24 » wt wrz 14, 2010 22:00

witaj ja mialem to samo okazalo sie zu rura z tlumika srodkowego i ostatniego stukala o belke , podnies tlumik albo bedziesz musial podgjac rure tlumika ....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 24 gości