Wymiana popychaczy.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Skinu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw sie 04, 2016 16:31

Wymiana popychaczy.

Post autor: Skinu » ndz sie 07, 2016 23:06

Potrzebuję wiadomości dotyczących wymiany popychaczy hydraulicznych ,gdyż niedawno zakupiłem swojego pierwszego golfika 1.6td SB i słychać w nim mocno grające zawory po wymianie oleju jak grało tak gra . Poprzedni właściciel zapewne nie wiedział ,że w Golfie przewidziano okresową wymianę oleju gdyż jak się okazało olej nie miał lepkości. Szykuję się powoli do wymiany popychaczy o ile nie zaworów chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być te popychacze czy wystarczą najtańsze za 17 zł. I jaki byłby koszt ich wymiany.



Skinu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw sie 04, 2016 16:31

Wymiana popychaczy.

Post autor: Skinu » wt sie 09, 2016 09:32

Forum jest bardzo gadatliwe jak widzę. :rotfl: :kac:



Awatar użytkownika
koksikGTI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 10, 2016 02:50

Wymiana popychaczy.

Post autor: koksikGTI » czw sie 11, 2016 02:07

Ja kupowałem do swojego popychacze INA. Koszt 22 zł za sztukę. Z tańszymi bym nie ryzykował bo trochę zabawy jest z wymianą. Przy okazji wymiany popychaczy wymień też uszczelniacz na wałku rozrządu.



Skinu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw sie 04, 2016 16:31

Wymiana popychaczy.

Post autor: Skinu » ndz sie 21, 2016 11:14

Ok Dzięki za info. Niedawno byłem u mechanika umówiłem się z nim na ten tydzień na wstępie mówił ,że ten stukot który brałem za uwalone popychacze to możliwe , że tylko źle stawiony kąt wtrysku na pompie (miał takie przypadki). Zobaczymy jak będzie zapewne około czwartku będę wiedział.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości