[mk3] vr6 dziwny problwm

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

VWGTPABLO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 244
Rejestracja: sob lut 19, 2011 18:38
Lokalizacja: Puławy / Lbn
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8

[mk3] vr6 dziwny problwm

Post autor: VWGTPABLO » wt cze 10, 2014 13:10

Witam... mam dziwny problem.... wymieniam sprzeglo i skrzynie w swoim vr6 i zauwazylem ze ubywa plynu chlodniczego mimo tego ze auto od dluzszego czasu stoi w warsztacie... dzis tak sobie bez zadnego zamiaru nacisnalem na przewod idacy od chlodnicy a tu wyplynal plyn chlodniczy w miejscu gwintu gdzie wkreca sie srube mocujaca skrzynje biegow do silnika.... jakiez pomysly czemu tak sie dzieje ?? Jutro mam zamiar zalozgc nowe sprzeglo i skrzynie...ale skoro z tamtad cieknie plyn chlodniczy boje sie ze cos znowu mi nawali a koszta nieztety nie sa male..


Funpage : Instagram - vw_mk4_gti_270hp_by_pablo_

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

[mk3] vr6 dziwny problwm

Post autor: muszkatobiasz » wt cze 10, 2014 17:54

może jest pęknięcie w bloku w miejscu gwintu i po prostu jak wykręciłeś śrubę płyn uchodzi lub leci gdzieś z węża na łączeniu przy bloku! obetrzyj do sucha i sprawdź gdzie dokładnie leci



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: [mk3] vr6 dziwny problwm

Post autor: Borys » pn cze 30, 2014 08:46

VWGTPABLO pisze:Witam... mam dziwny problem.... wymieniam sprzeglo i skrzynie w swoim vr6 i zauwazylem ze ubywa plynu chlodniczego mimo tego ze auto od dluzszego czasu stoi w warsztacie... dzis tak sobie bez zadnego zamiaru nacisnalem na przewod idacy od chlodnicy a tu wyplynal plyn chlodniczy w miejscu gwintu gdzie wkreca sie srube mocujaca skrzynje biegow do silnika.... jakiez pomysly czemu tak sie dzieje ?? Jutro mam zamiar zalozgc nowe sprzeglo i skrzynie...ale skoro z tamtad cieknie plyn chlodniczy boje sie ze cos znowu mi nawali a koszta nieztety nie sa male..

to jest normalne, wszystkie vry to mają, gwint jest az do kanału wodnego, jak przykręcisz skrzynię to się uszczelni.



VWGTPABLO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 244
Rejestracja: sob lut 19, 2011 18:38
Lokalizacja: Puławy / Lbn
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8

Re: [mk3] vr6 dziwny problwm

Post autor: VWGTPABLO » pn cze 30, 2014 16:30

Borys pisze:
VWGTPABLO pisze:Witam... mam dziwny problem.... wymieniam sprzeglo i skrzynie w swoim vr6 i zauwazylem ze ubywa plynu chlodniczego mimo tego ze auto od dluzszego czasu stoi w warsztacie... dzis tak sobie bez zadnego zamiaru nacisnalem na przewod idacy od chlodnicy a tu wyplynal plyn chlodniczy w miejscu gwintu gdzie wkreca sie srube mocujaca skrzynje biegow do silnika.... jakiez pomysly czemu tak sie dzieje ?? Jutro mam zamiar zalozgc nowe sprzeglo i skrzynie...ale skoro z tamtad cieknie plyn chlodniczy boje sie ze cos znowu mi nawali a koszta nieztety nie sa male..

to jest normalne, wszystkie vry to mają, gwint jest az do kanału wodnego, jak przykręcisz skrzynię to się uszczelni.


WIELKIE dzieki za tak optymistyczna wiadomosc ... vr-a mam od niedawna i dopiero go poznaje.... Super bo balem sie ze cos jest nie tak..... pozdro


Funpage : Instagram - vw_mk4_gti_270hp_by_pablo_

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości