Sprężarka klimatyzacji

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ajm115km
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob maja 07, 2011 23:48

Sprężarka klimatyzacji

Post autor: ajm115km » śr maja 08, 2013 20:52

Jak nie odpowiedni dział proszę Moderatora o przeniesienie. Mam pytanie. Rozglądam się za sprężarką klimatyzacji kiedyś swoją wymieniłem (jakoś słabo chłodziła) jak zamawiałem nowy silnik i był on ze sprężarką o numerze 1J0 820 803 K. Pytanie dotyczy co oznaczają litery na końcu oraz czy to właściwa sprężarka do golfa 4 ajm 115km? Ceny po różnych stronach www używek różne od 150 do 1100 nowa.

Znalazłem takie ogłoszenie czy ktoś może pomóc gdziejest kruczek albo o co chodzi?

http://allegro.pl/vw-golf-iv-sprezarka- ... 89708.html" onclick="window.open(this.href);return false;

czy cena jest dobra za taką część? Wizualnie nie wyglada na jakąś mega pokiereszowaną, nie to co moja.

I chciałem wiedzieć czy ona jest zalewana olejem wewnątrz czy jest smarowana z układu oraz co to jest to po lewej stronie sruby która ją trzyma (kawałek metalu) u siebie teog nie wypatrzyłem.



pavwloo84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: śr lut 06, 2013 07:06
Lokalizacja: koscian

Sprężarka klimatyzacji

Post autor: pavwloo84 » czw maja 09, 2013 19:33

Najlepiej poszu kaj warsztatu gdzie naprawiaja sprezarki I dostaniesz gwarancje. jak kupisz uzywke to nie wiesz co w niej siedzi a to wrazliwy element. Moja tez regenerowalem I smiga bez problemu



ajm115km
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob maja 07, 2011 23:48

Sprężarka klimatyzacji

Post autor: ajm115km » pt maja 10, 2013 22:27

Sprężarka zakupiona jak prawie na większości aukcji nie wiemy co kupujemy ponieważ to części używane teraz tylko montaż, dostałem 30 dni gwarancji może udało się trafić coś do użytku, proszę o zamknięcie tematu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości