Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
żyto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 11:32
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: żyto » czw cze 21, 2012 11:30

Ktos juz mial do czynienia? Chce wypuscic ja tuz przed przednim kolem pod drzwiami kierowcy, teraz jest pelen przelot do konca ale wciaz za cicho ;p Jesli ktos mial do czynienia, czy glosno czy ZA glosno, jakies fotki, rady jak to skleic zeby gralo.. bede wdzieczny za pomoc.


T_T

Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: homer21 » czw cze 21, 2012 12:11

ja mam przed tylnym kołem tylko ale jest git a za przedim jeszcze nie robilem xd


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Re: Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: psilos1 » czw cze 21, 2012 12:53

żyto pisze: jest pelen przelot do konca ale wciaz za cicho
Co byś nie zrobił to SLR z tego nie wyjdzie .Po c..j ci wydech wywal całkiem na pewno będzie głośniej.
Ps .Ciesz się że nie jesteś moim sąsiadem :pop:



Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: homer21 » czw cze 21, 2012 13:29

zrób sobie z boku przed tylnym od strony kierowcy i zobaczysz efekt ,bedzie glośniej


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
arek żet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: pt gru 17, 2010 18:01

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: arek żet » czw cze 21, 2012 19:52

ja proponuje na dachu :grin:



Awatar użytkownika
żyto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 11:32
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: żyto » pt cze 22, 2012 09:37

psilos1 pisze:
żyto pisze: jest pelen przelot do konca ale wciaz za cicho
Co byś nie zrobił to SLR z tego nie wyjdzie .Po c..j ci wydech wywal całkiem na pewno będzie głośniej.
Ps .Ciesz się że nie jesteś moim sąsiadem :pop:
A widziales w moim poscie pytanie '' Co mam zrobic zeby brzmialo jak slr''?, jak masz pisac posty ktore nie wnosza NIC do tematu to lepiej NIC nie pisz. Pogawedki- tam sie udaj.Dziekuje dowidzenia. Arek- w twoim przypadku z motorem 1.3 napewno wydech na dachu zrobilby robote, dziekuje za 'pomoc'.

Wracajac do tematu, dzieki za zainteresowanie homer, mozesz cos wiecej powiedziec o tym jak zrobiles?


T_T

Awatar użytkownika
Sopek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 17:37
Lokalizacja: Stettin

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: Sopek » pt cze 22, 2012 13:20

bez ciecia na ma jak, chyba ze wysokie auto wtedy odrazu poprowadzic rure i spawac uchwyt gdzies w karoseri

tylko po jakiego? zbyt krótki ukl wydechowy tez nie jest ok no i jak zlapie cie policja odrazu dowod zabierze za decybele
dla mnie to 'agro'-'wies' tjuning

''teraz jest pelen przelot do konca ale wciaz za cicho ;p'' - stary masz jakiś kompleks czy lubisz jak na ciebie bluzgaja jak jedziesz wieczorem? zreszta uwierz ze jest to bardzo smieszne kiedy auto ryczy zamiast jechać, bo śmiejesz się z kolegi,że ma 1.3 ( co juz swiadczy poniekąd o twojej kulturze) a sam nie masz rakiety :bajer:


moje GTI ~~~~> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=439807

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Re: Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: psilos1 » pt cze 22, 2012 16:27

Sopek pisze:dla mnie to 'agro'-'wies' tjuning
Wszystko w temacie :smiech3:



Awatar użytkownika
żyto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 11:32
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: żyto » sob cze 23, 2012 13:50

Silnik 1v z turbina wcale nie jest taki glosny, po prostu wydaje mi sie ze im krocej tym mniej wysilku dla spalin, dopiero przy wiekszym palowaniu jest glosniej, a nie jezdze jak debil non stop z piętą na gazie; a co do agro tuningu to wcale nie wydaje mi sie aby to byla juz taka wioska, fakt mozna to zrobic brzydko, ale spojrz na to mk3 .. zle nie jest(czerwone). Dalej przyklad wioski -niebieskie mk3. http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... s-on-mk3-s" onclick="window.open(this.href);return false; . A co do rakiety 1.6 td, to dobrze dlubniete zbiera sie calkiem przyjemnie i sie nie zdziw jak kiedys staniesz na kresce swoim gti i dostaniesz baty. Peace out. Temat do zamkniecia. ps co do kolegi z 1.3 sam zaczal wiec nie wiem czyja kultura wymaga poprawy w pierwszej kolejnosci. pozdro.


T_T

Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: homer21 » śr cze 27, 2012 09:56

jak bede mial chwilke czasu to wjade na kanal i porobie ci zdjecia mam tylko środkowy tłumik z calibry ale chodzi naprawde dobrze i prawie nic nie wygłusza rure mam od kolektora 55mm i zamocowanny jest przed tylną belką i popieram kolege żyto jak sie na przelocie jeździ z lekką nogą to nie słychac tego dopiero jak sie depnie widac jacy z was znawcy co nigdy przelotu nie mieli


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kwach89
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn paź 25, 2010 16:20
Lokalizacja: gliwice

Koncowka wydechu przed przednim kolem.

Post autor: kwach89 » wt lip 10, 2012 23:52

1V to najsłabsza jednostka z rodziny 1.6 TD wiec szały nie zrobisz z tym. I nie wyzywaj ludzi Z GTI na pojedynki bo sobie tylko wstydu narobisz chyba ze masz dobrze zmodyfikowany silnik Dla mnie to wcale fajnie nie wygląda to tak jak bym patrzył na układ wydechowy z Jelcza czy Stara.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości