Trzaski podczas skrecania na postoju.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marcinnxtdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 13:16
Lokalizacja: Czeladź

Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: marcinnxtdi » pn sty 02, 2012 00:56

Witam mam następujący problem w swoim autku a mianowicie : skręcając kierownicą w prawo lub w lewo słychać wyraźny odgłos 3 razy w każda stronę jak by coś przeskakiwało odgłos ten dochodzi tylko gdy auto stoi lub podczas parkowania , co to może byc na początku myślałem ze to pęknięta sprężyna ale one są w bdb stanie , czy to może być walnięta maglownica ?
Jeżeli to ta nieszczęsna maglownica to ile kosztuje nowa , czy opłaca się regenerować ??
1.9 TDI 03r
Pozdrawiam .


Obrazek

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: wojtas46 » pn sty 02, 2012 07:22

Sprawdż górne mocowanie amora , jeśli poducha wybita i łożysko ma luzy to też może być taki objaw jak piszesz



jaankoss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 06, 2011 19:43

Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: jaankoss » pt sty 13, 2012 14:48

witam dołączę się do tematu w mojej "4" jest coś podobnego w czasie jazdy podczas skręcania w prawo lub lewo czuć delikatne pukanie i kierownica drży .Podczas skręcania w prawo przy prędkości pow 100km czuć mocno jak coś puka, co to może być przegłub?? lub maglownica?? jeśli maglownica to ile może kosztować regeneracja i czy w ogole sie oplaca??



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: Shmatan » pt sty 13, 2012 17:02

jaankoss, a na postoju? jeżeli w trakcie jazdy tylko, to obstawiam sworznie. Jeżeli na postoju to łożyska na kolumnach



jaankoss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 06, 2011 19:43

Re: Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: jaankoss » pt sty 13, 2012 17:37

tylko podczas jazdy, jest takie delikatne pukanie, dodam ze musialem kiedys uzupelnic plyn od wspomagania kierownicy.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Trzaski podczas skrecania na postoju.

Post autor: Shmatan » sob sty 14, 2012 11:51

jaankoss, no to u mnie przy skręcie w prawo stukaniem w trakcie jazdy odzywal się lewy sworzeń (im więcej nierówności na drodze tym mocniej) - samochód na podnośnik i oglądaj jak tam sprawa wygląda



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości