regeneracja przewodu ukl.wspomagania

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

regeneracja przewodu ukl.wspomagania

Post autor: Yoo! » ndz lip 17, 2011 08:21

Witam,koledzy mam pilną potrzebe. Poszukuję warsztatu/firmy, w okolicach Chorzówa/Siemianowic/Katowic itp. do której mógłbym oddać mój przewód ze wspomagania do regeneracji, ponownego zakucia.
Od jakiegoś czasu płyn ze wspomagania stopniowo zaczął ubywać, więc nie pozostało mi nic innego jak tylko wskoczyć w kanał :P okazało się, żę przewód na łączeniu jest lekko uszkodzony, stąd potrzebuje go tylko zregenerować :)

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
tattoo_men
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 19, 2009 16:57
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

regeneracja przewodu ukl.wspomagania

Post autor: tattoo_men » ndz lip 17, 2011 17:06

Powiem ze przewody wspomagania czesto spotykam przypocone w miejscu zaprasowania, jezeli jednak tobie juz cieknie w tym miejscu to nie wiem czy jakies firmy zajmuja sie w ogole regeneracja takich przewodow i czy jest to oplacalne. W zamienniku tego nie dostaniesz ale na allegro albo szrocie dostaniesz taki przewod za ok 80zl i jezeli nie jest jakis zmurszaly to jest duza szansa ze jeszcze dlugo tobie pochodzi taki zakup.



Awatar użytkownika
mishabest
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: czw mar 26, 2009 18:29
Lokalizacja: kraków

regeneracja przewodu ukl.wspomagania

Post autor: mishabest » pn lip 18, 2011 21:20

ja zakuwałem wąż do klimy ale niestety w krakowie. Chłopaki miały kupę różnych kształtek i wąż zrobili jaki chcesz. Poszukaj firmy co zajmuje się hydrauliką siłową, powinni pomóc :)


Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Re: regeneracja przewodu ukl.wspomagania

Post autor: Yoo! » pn lip 18, 2011 21:36

Może rozwine lekko temat, sprawa wygląda tak, gdzieś pół roku temu zauważyłem braki w zbiorniczku z olejem do wspomagania, wtedy nie miałem czasu na grzebanie,więc dolałem tylko płynu.
Po jakimś czasie znów pojawił się brak co skłoniło mnie do oględzin.

Wygląda to tak,nie cieknie z wężyka, ani z łączenia, na chwile obecna, ale się poci.
Dziwi mnie to, że wcześniej musiałem uzupełniać płyn standardowo co ok.miesiąc, a teraz od jakiegoś czasu spokój.
Co dziurka się sama zalepiła, no raczej nie...............

Więc pomyślałem, że skoro już zabrnąłem w ten temat to wytargam ten cały wężyk i go wymienie, ale niewiem czy opłaci się taka renowacja, bowiem niewiadomo ile wytrzymie taki naprawiony przwód.

Orientujecie się może ile kosztuje nowy do 1.4 16v ??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości