Problem z obrotami...

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Problem z obrotami...

Post autor: sieski » czw gru 30, 2010 20:31

a luzik myslalem ze on bo co on moze wiedziec o gazniku .... pamientaj zmodyfikowany gaznik dobrze wystroiony da sie ustawic n 120% :D wiec warto nawet minimalne skazy usunac z niego nawet z 2e


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

Solaris22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 03:50
Kontakt:

Re: Problem z obrotami...

Post autor: Solaris22 » czw sty 06, 2011 21:48

chmielu233 pisze:Mam jedno pytanko do was :) ktoś może z was wie w okolicach Siedlec o dobrym mechaniku co jest w stanie zrobić gaznik Pierburga w moim golfiku ??
Kolego bardzo ciężko trafić na mechanika który będzie się chciał podjąć naprawy. Nie wiem czego się tak boją. Ja u siebie nie znalazłem a zjechałem chyba wszystkie warsztaty w okolicy. Najlepiej poczytaj na forum co może być zepsute i spróbuj sam naprawić...

pozdrawiam,
Marek


VW GOLF MK2 1.6 B+G - RF
VW GOLF MK4 1.9 TDI - ALH
Obrazek

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Problem z obrotami...

Post autor: sieski » pt sty 07, 2011 12:49

nikomu juz sie niechce w to bawic to raz i nieszukasz mechanika tylko specjalisty od regeneracji gaznikow bo mechanik mowi ze jest zepsuty i nara co prawda mozna samemu ale bez jakiej kolwiek wiedzy nieruszaj go bo juz nie odpali .... w p-n mam spec gscia od gaznikow jak by cie to interesowalo ... dodam tez ze ten sam gostek ma 1,6 eg na 2 weeberach 180km cena 5000zl dodam ze cala glowa jest na schricku


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości