Ubytek płynu chlodniczego!!

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Ubytek płynu chlodniczego!!

Post autor: loczinio » czw lut 24, 2011 10:15

dzisiaj skozystałem z garazu i kanału zaobserwowałem ze płyn ucieka gdzies po prawej stronie silnika (gdzies nad łaczeniem ze skrzynia) ,tu gdzies koło tego krucca co łaczy weze,lub z pod uszczelki glowicy i leci w dół:/ teraz tylko jak dobrze zdjagnostykowac awarie,bo dojscie jest naprawde małe:/a wymienic kruciec plastikowy a wymienic i co za tym idzie planowac glowice to sa zupelnie inne koszty:(



Awatar użytkownika
piotrek gti_abf
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 199
Rejestracja: śr lut 23, 2011 01:32
Lokalizacja: okolice Wielunia

Ubytek płynu chlodniczego!!

Post autor: piotrek gti_abf » czw lut 24, 2011 13:42

Jakby Ci płyn szedł w cylindry to by było tak jak napisał kolega Rafał21 że strasznie by kopcił, byłyby trudności z uruchomieniem i jeszcze byłoby coś takiego że jak go odpalisz i odkręcisz korek od zbiorniczka to będzie wywalało płyn albo będą bańki z powietrzem szły, jak coś takiego będzie miało miejsce to na 99% uszczelka pod głowicą. A korek od zbiorniczka to odkręć jak silnik jest jeszcze zimny, bo jak będzie gorący to może Cię poparzyć.



loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Ubytek płynu chlodniczego!!

Post autor: loczinio » czw lut 24, 2011 13:58

w cylindry raczej nie idzie ale jest chyba taka mozliwosc ze uszczelka padla w miejscu przy kruccu wody z boku i leci na zewnatrz?!ale wciaz mam nadzieje ze to ten kruciec a nie uszczelka!? ale tego niemoge dokladnie zaobserwowac :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości