Proszę o interpertację wyniku podpięcia po komputer.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bartezz1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 15:49

Re: Proszę o interpertację wyniku podpięcia po komputer.

Post autor: bartezz1981 » sob maja 12, 2012 09:41

Juz po wymianie, oryginalny łańcuch wyciągnięty ok 0,5cm. Wymiana oleju przy okazji tego w misce olejowej opilki, napinacze wytarte. Wymienione wszystko co zalecil vw poza przewodem olejowym. Oby to konic problemów. Pozdrawiam użytkowników.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk



bartezz1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 15:49

Proszę o interpertację wyniku podpięcia po komputer.

Post autor: bartezz1981 » ndz maja 13, 2012 18:29

Po wymianie łańcuszka rozrządu wszystko jest oki - służę pomocą w tej sprawie każdemu użytkownikowi 1.4 tsi.



nofear997
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 16, 2015 00:51

Re: Proszę o interpertację wyniku podpięcia po komputer.

Post autor: nofear997 » śr gru 16, 2015 01:01

Witam wszystkich.
Kupiłem golfa 1.4 tsi 170 km z końca 2007 roku i przebiegiem 179tys km(przebieg oryginalny)
Silnik ładnie pracuje, przy odpalaniu również nie słychać nic kłopotliwego, natomiast pokazuje bład na komputerze : 3008 czujnik położenia wałka rozrządu-sygnał nieprawidłowy.
Dzisiaj wyskoczył też błąd na zegarach auta. PO podłączeniu kompa wykasowałem go, na zegarach błąd zniknął ale na komputerze cały czas wraca.
Czy to oznacza,że muśzę wymienić caly rozrząd? Nie ma takiej możliwości,że to tylko czujnik?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Dzisiaj zadzwoniłem do serwisu vw i powiedzieli,że przy przebiegu 90tys.km w 2012 roku był wymieniany kompletny rozrząd z nastawnikiem. Ponoć nowy rozrząd jest poprawiony i nie jest tak awaryjny.
I teraz czy po 90tys km znó mógł się rozciągnąć,czy może czujnik? Miał ktoś z tym problem?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości