nie pali na gazie i benzynie po wymianie uszczelki pod gl

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Denser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 05, 2012 20:05

nie pali na gazie i benzynie po wymianie uszczelki pod gl

Post autor: Denser » śr sty 30, 2013 14:40

witam
Posiadam Golfa Mk2 1.6 na gazniku pierburga 2ee opisze w skrocie problem po wymianie uszczelki pod glowica i uszczelniacza (wodnego) w kolektorze ssacym oraz wymianie olejow i plynow . Sprawdzilem wszystko chyba palec kopulke i kable ze swiecami sa dobre . pasek zalozylem i ustawilem kolo z rozrzadem wdlug znakow OT gazy i paliwo dochadza rozruszkik kreci normalnie ale nie odpala.
powiem jeszcze jedna sprawe jak przelaczam z benzy na wypalanie lub z gazu na wypalanie to w trybie wypalania czmychnia do 4 razy i nie chce dalej odpalic ale strzykawka do gaznika tez nie pomaga. Na linie jak ciagalem to tylko czmychal a nie chcial zaskoczyc w prace. wszelakie przewody podpielem wedlug schematow VW ktore mam naklejone na masce .

prosze o pomoc bo juz od tygodnia jestem uziemiony i zbraklo mi pomyslow isrka jest na wsystkich swiecach w czasie tak jak byc powinno czyli 1342 .


Dzieki z gory i pozdrvwiam Denser



Awatar użytkownika
sgrodnicki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:46
Lokalizacja: Susz

nie pali na gazie i benzynie po wymianie uszczelki pod gl

Post autor: sgrodnicki » śr sty 30, 2013 19:24

Z jakiego powodu wymieniałeś uszczelkę, czy przed wymianą chodził, kto wymieniał? Ty czy mechanik, według mnie wygląda na rozrząd ale najpierw napisz więcej, coś się poradzi:)



Denser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 05, 2012 20:05

Re: nie pali na gazie i benzynie po wymianie uszczelki pod

Post autor: Denser » czw sty 31, 2013 03:39

uszczelke mienialem sam zreszta nie raz mienialem i wszystko bylo ok ale to w 1.6 ABU w mk3 a tym razem nie udalo mi sie. Powod proba wyjazdu z podworka na -60 zawiasie gdzie silnik grzal sie 15min a po nastepnych 10 min proby wyjechania na droge odsnierzona wystrzal plynu na wierzch silnika i jeszcze jezdzil bo wjechalem do garazu rozrzad jest git z tym nic nie stalo sie ani nie przestawiala bo naciagniety jest pasak wystarczajaco mocno ugina sie do 3mm



Denser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 05, 2012 20:05

nie pali na gazie i benzynie po wymianie uszczelki pod gl

Post autor: Denser » ndz lut 03, 2013 13:33

usterka usunieta do zamkniecia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości