Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: naresss » pt gru 21, 2012 19:43

witam czy jest możliwe aby w skrzyni automatycznej golf II (skrzynia została wymieniona) jest zero reakcji tzn na żadnym położeniu lewarka skrzynia nie reaguje czy to na 1,2,d,r na żadnym . Czy jest taka rzecz w ogóle możliwa? Co można ewentualnie wyregulować?

CHłopy pomóżcie 2 dni marznięcia gil do pasa , Kur.. Nic zero reakcji , czy tak w ogóle może być? cos trzeba tam ustawiać kurcze no .

Jest ktos kto sie na tym zna ?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: Haki » sob gru 22, 2012 15:48

Są 2 możliwości ...

1 - uwalona skrzynia - którą Ci zamontowano ( chyba ,ze masz gwarancję 100% ,że była sprawna - albo sprzedawca daje okres rozruchu )

2 - źle zamontowana przez mechanika ( spotkałem się w życiu z takimi DRUCIARZAMI ) ,że do dziś :ass: i ręce mi opadają ... Biorą wszystko do roboty nie mając pojęcia - a potem klient wraca do nich jak bumerang ...


Tu masz FAQ od prezesa ... może coś znajdziesz o czym mechanik zapomniał /// http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=604" onclick="window.open(this.href);return false;


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: jhosef » ndz gru 23, 2012 19:38

naresss, udało Ci się coś zwyciężyć?



dam18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: pn cze 11, 2012 09:26

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: dam18 » ndz gru 23, 2012 20:20

Spójrz, czy wgl sterownik skrzyni biegów jest podłączony. Czyli płyta sterującą.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: jhosef » ndz gru 23, 2012 21:38

dam18 pisze:Spójrz, czy wgl sterownik skrzyni biegów jest podłączony. Czyli płyta sterującą.
Powodzenia w poszukiwaniach sterownika tej skrzyni. Cała elektronika tej skrzyni skupia się w przyłączu kabla masowego.



pyrteusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt mar 20, 2007 16:33
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: pyrteusz » pt gru 28, 2012 19:36

Witam Mam Golfa 4 2002 130 km automat (tiptronik ) i chciałbym wymienić Olej w skrzyni tylko nie wiem jaki Olej typu sie tam wlewa i czy jest mozliwość wymiany filtra bo fachowiec mi powiedział żeby wymienić Filtr to trzeba wyciągnąć Skrzynie i proszę o rade dziekuje



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Automat golf II zero reakcji czy to możliwe?

Post autor: Haki » sob gru 29, 2012 00:22

pyrteusz pisze:Witam Mam Golfa 4 2002 130 km automat (tiptronik ) i chciałbym wymienić Olej w skrzyni tylko nie wiem jaki Olej typu sie tam wlewa i czy jest mozliwość wymiany filtra bo fachowiec mi powiedział żeby wymienić Filtr to trzeba wyciągnąć Skrzynie i proszę o rade dziekuje


PASZTET http://forum.vw-passat.pl/threads/42947 ... foto-wideo" onclick="window.open(this.href);return false;

MK IV http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=69099" onclick="window.open(this.href);return false;

MK IV z fotkami :bajer: http://www.automatik-getriebe-berlin.de ... JF506E.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości