Wysokie obroty po odpaleniu 1.8 benz.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Wysokie obroty po odpaleniu 1.8 benz.

Post autor: naresss » pn gru 17, 2012 14:50

Witam , mam problem z moim golfem. Kiedy go odpalę obroty sa na poziomie 2000 czasem jeszcze rosną , domyśliłem się wyjąć bezpiecznik od komputera co zaowocowało spadkiem obrotów do poziomu jakichś 700 następnie wkładam bezpiecznik spowrotem obroty już nie rosną a ustawiają się takie jakie powinny być. Jest to bezpiecznik nr 17 (stara elektryka)



naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Wysokie obroty po odpaleniu 1.8 benz.

Post autor: naresss » pn gru 17, 2012 15:20

Przypominam sobie jeszcze ,że kiedyś nawet hamulec miałem słaby a kiedy wyjąłem ten bezpiecznik zgasiłem i zapaliłem auto i wszystko było świetnie i jeszcze było tak ,że często pękały mi wężyki od maja ze 4 czy to na postoju czy wolnej jeździe. Być może winny termostat i niebieski czujnik temp?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Wysokie obroty po odpaleniu 1.8 benz.

Post autor: Paweł Marek » wt gru 18, 2012 21:16

dziwne bo 17 jest od światła przeciwmgielnego. Kolego dopisz co masz pod maską, gaźnik wtrysk - i jaki, ew, typ silnika.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Wysokie obroty po odpaleniu 1.8 benz.

Post autor: naresss » śr gru 19, 2012 11:40

Mam monowtrysk przeciwmgielne u mnie to 6. Myślałem ,że to termostat chyba się nie otwiera mam nadzieję ,że nic więcej teraz wymieniam w nim skrzynie i nie chce mieć dużych wydatków ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości