Jak wsadzić rozrusznik do golfa 1.3

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

koles999
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 23:18
Lokalizacja: wałbrzych

Jak wsadzić rozrusznik do golfa 1.3

Post autor: koles999 » sob paź 20, 2012 17:54

Witam. Może troszkę banalne pytanie ale nie mogę wsadzić rozrusznika do mojego golf II. Spędziłem dzisiaj cały dzionek na wymianie sprzęgła i teraz nie mogę wsadzić rozrusznika czy jesz na to jakiś sposób? Czy poprostu kwestia wyczucia, nie ukrywam że za wiele nie widać.



Awatar użytkownika
damian_piaski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 786
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 20:52
Lokalizacja: krynica morska-piaski
Kontakt:

Re: Jak wsadzić rozrusznik do golfa 1.3

Post autor: damian_piaski » sob paź 20, 2012 20:01

koles999 pisze:Witam. Może troszkę banalne pytanie ale nie mogę wsadzić rozrusznika do mojego golf II. Spędziłem dzisiaj cały dzionek na wymianie sprzęgła i teraz nie mogę wsadzić rozrusznika czy jesz na to jakiś sposób? Czy poprostu kwestia wyczucia, nie ukrywam że za wiele nie widać.
nie pamietasz w jakim był położeniu czy co? Samo wsadzenie polega na tym aby ośka bendixa trafiła na miejsce w otwór w korpusie silnika.


Wrzuć na luz i spójrz na to z lotu ptaka ;)

koles999
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 23:18
Lokalizacja: wałbrzych

Re: Jak wsadzić rozrusznik do golfa 1.3

Post autor: koles999 » sob paź 20, 2012 20:07

Rozumie już wiele razy wyciągałem rozrusznik w innych autach i takich problemów nie miałem.Myślałem że jest w golfie jakiś patent



koles999
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 23:18
Lokalizacja: wałbrzych

Re: Jak wsadzić rozrusznik do golfa 1.3

Post autor: koles999 » ndz paź 21, 2012 11:27

Poszedłem dzisiaj do garażu i rozrusznik wsadziłem w 5 min widocznie wczoraj dawało znać o sobie zmęczenie. Sprzęgło chodzi świetnie obawiałem się że coś pójdzie nie tak ale jest dobrze. Dodam że u mnie na biegu jałowym coś strasznie grzęziło obstawiałem łożysko oporowe więc wymieniłem kompletne sprzęgło i cisza. Ponoć większość mechaników twierdzi że jak na jałowym grzęzi to nie oporowe tylko łożysko na wałku u mnie jednak oporowe. Ale jaka satysfakcja że się udało 250Zł w kieszeni i nowe doświadczenie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości