mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pawbal3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 15:33
Lokalizacja: Mrocza
Kontakt:

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: pawbal3 » śr paź 12, 2011 19:06

Witam prosił bym o pomoc was koledzy bo mam problem tego typu ze moje auto nie grzeje golf 2 1.3 Gaźnik 87r. wszystkie węże mam gorące z nagrzewnicy woda leci nie jest zapchana, wody full a grzeje tylko przy okolo 3 tys. obrotów nie mam pojęcia co zrobic moze źle odpowietrzam niewiem POMOCY!!!
przy odpalonym silniku zdejmi\owalem wąż od nagrzewnicy powrotny woda gorąca leci ale mialem otwarty korek to zaczeła woda wylatywac to poźniej go zamknolem no i byl dalej to samo nie wiem o co chodzi jeszcze raz help


Śmiejecie się ze mnie, że jestem inny..., a ja się śmieję z was, że jesteście wszyscy tacy sami..

Awatar użytkownika
yogi44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 19:14
Lokalizacja: Gosiewo

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: yogi44 » śr paź 12, 2011 19:41

jesli masz na wężach dolotowych do nagrzewnicy jakies zaworki, itp.(w komorze silnika pod szyba) to się je usuwa. w ich miejsce wstawia sie zwykłą rurke pasującą do rozmiaru węży . jesli grzeje powyżej 3 tys. obrotów to świadczyłoby o niewpełni drożnych przewodach chłodniczych. Napisz czy masz jakieś trójniki , zaworki na przewodach przed nagrzewnicą


[img]http://freeisoft.pl/wp-content/uploads//nowe-avatar-13.gif[/img]

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4415
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: majekMK2 » czw paź 13, 2011 00:20

lub nie sprawna pompa wody nie huczy może przypadkiem??ale jesli woda ulatuje to możliwe ze nie drożne rurki


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

pawbal3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 15:33
Lokalizacja: Mrocza
Kontakt:

Re: mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: pawbal3 » czw paź 13, 2011 11:46

yogi44 pisze:jesli masz na wężach dolotowych do nagrzewnicy jakies zaworki, itp.(w komorze silnika pod szyba) to się je usuwa. w ich miejsce wstawia sie zwykłą rurke pasującą do rozmiaru węży . jesli grzeje powyżej 3 tys. obrotów to świadczyłoby o niewpełni drożnych przewodach chłodniczych. Napisz czy masz jakieś trójniki , zaworki na przewodach przed nagrzewnicą
tak przed nagrzewnicą mam trójniki dwa dolot wody do nagrzewnicy dzieli sie z dolotem do parownika i z powrotem jest tak samo
( sory ze nie napisałem mam LPG)


Śmiejecie się ze mnie, że jestem inny..., a ja się śmieję z was, że jesteście wszyscy tacy sami..

dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: dominik7 » czw paź 13, 2011 16:42

Jesli nie masz zaworków to moze byc pompa wody. Silnik Ci sie nie grzeje jak nie masz wlaczonego ogrzewania?


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkioSjUFKyMHzqmuU0GfCiXEIgR5re3-DV5-g48EwFKSNS3s23AQ

pawbal3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 15:33
Lokalizacja: Mrocza
Kontakt:

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: pawbal3 » czw paź 13, 2011 19:04

dzieki koledzy ale problem rozwiazany odpowietrzałem go na zamknietym korku popuściłem wszystkie węże jakie sie dalo ale po kolei każdy az woda wyleciała ale przed tym wszystkim dalem mu czadu na przejażdżce az temperatura poszla za polowe i jak przyjechalem do domu to wykonałem powyższe czynności pozdro i dzieki za fatyge


Śmiejecie się ze mnie, że jestem inny..., a ja się śmieję z was, że jesteście wszyscy tacy sami..

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

mk2 Dziwna Sytuacja nie grzeje

Post autor: Johnatan » czw paź 13, 2011 23:03

pawbal3 pisze:ale przed tym wszystkim dalem mu czadu na przejażdżce az temperatura poszla za polowe
i po raz kolejny teoria sie sprawdza :) Samochodem trzeba polotać, wolna jazda non stop to nic dobrego dla auta :)


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości