Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

airbuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 08, 2011 02:34

Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Post autor: airbuko » pt sie 19, 2011 12:55

Witam, dzis przyszedl do mnie zestaw naprawczy(ori VW) i pojawil sie problem. W sklad zestawu wchodzily m.i. miedziana rurka wraz z plastikowa koncowka, na ktora wtykamy przewod z plynem(ta miedizana rurka sie ukrecila i wymagala wymiany) oraz element stalowy zlozony z zebatek itp do ktorego montujemy ramie wycieraczki. Podczas proby montazu okazalo sie ze sworzen elementu stalowego, ktory wtykamy w biale kolo zebate, jest za szeroki i za cholere nie wejdzie na swoje miejsce ...zeby bylo malo to plastikowa koncowka miedzianej rurki ma minimalnie inny ksztalt, ktory nie pozwala by wlozyc ja na odpowiednie miejsce i zamknac plaska pokrywe calego mechanizmu. Do tego jeszcze koncowka owa nie pasuje do koncowki przewodu w aucie i nie da sie jej "zatrzasnac". Sprzedawca prosi mnie o numer CHASIS owej czesci w moim aucie, a ja nie mam pojecia gdzie znalezc ten numer. Nie przypuszczalem ze takie drobiazgi moga sie tak bardzo roznic by zupelnie nie pasowac. Prosze o podpowiedz jesli sie orientujecie w temacie.
Dzieki i pozdrawiam



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Post autor: kiss » pt sie 19, 2011 18:52

tak ja patrze w etke to czy ten zestaw naprawczy z ASO nie jest przystosowany tylko do silniczków Valeo?
Jeśli masz np. silnik Boscha to na pewno nie będzie pasował. Tak mi się wydaje



airbuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 08, 2011 02:34

Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Post autor: airbuko » pt sie 19, 2011 22:39

no wlasnie, ja mam Boscha i na pewno nie pasuje. Masz rowniez racje, ze ten zestaw naprawczy jest do Valeo. Jade go jutro oddac. Dzieki za wyjasnienie tematu.



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Post autor: szawełło » sob sie 20, 2011 06:21

A tu masz taką poradę :chytry: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124314" onclick="window.open(this.href);return false; :okej:


Ba.........................

;)

airbuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 08, 2011 02:34

Zestaw naprawczy tylnego spryskiwacza

Post autor: airbuko » ndz sie 21, 2011 19:14

oczywiscie juz dawno przestudiowalem ta porade, ale dzieki za zainteresowanie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości