Wymiana silnika z ABU na AEE, pare pytan

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PinguVanEx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 13:33
Lokalizacja: Wlkp

Wymiana silnika z ABU na AEE, pare pytan

Post autor: PinguVanEx » pn mar 28, 2011 00:55

Witam,

Niedlugo planuje zmienic silnik w swoim golfie. Aktualnie posiadam wlozona jednostke 1,6 ABU, przygotowana mam juz jednostke 1,6 AEE.
Niestety myslalem, ze wraz z silnikiem AEE dostane skrzynie ktora wyglada tak samo jak w ABU (mam tak w cordobie). Teraz nie wiem jak sa zmieniane biegi w tej nowej skrzyni, i jaki drazek itd. musze kupic :( Jeszcze w tej nowej skrzyni jest taki jak by duzy okragly ciezarek. Kolejnym problemem jest jak poprowadzic linke do sprzegla i czy musi byc dluzsza. Sadze ze ze sprzeglem nie bedzie problemu, to jak zmieniac biegi ;/
Moze uda mi sie jutro porobic zdjecia.

Pozdrawiam


Golf III Tuned by Pingu -> viewtopic.php?f=88&t=324862" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Wymiana silnika z ABU na AEE, pare pytan

Post autor: Haki » pn mar 28, 2011 22:26

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=2&t=336363" onclick="window.open(this.href);return false; trochę o tym ..


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
PinguVanEx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 13:33
Lokalizacja: Wlkp

Wymiana silnika z ABU na AEE, pare pytan

Post autor: PinguVanEx » wt mar 29, 2011 10:41

Moj temat ;)
Ale nie ma tam slowa wlasnie o zmianie biegow, bo wtedy nie posiadalem silnika :)


Golf III Tuned by Pingu -> viewtopic.php?f=88&t=324862" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PinguVanEx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 13:33
Lokalizacja: Wlkp

Wymiana silnika z ABU na AEE, pare pytan

Post autor: PinguVanEx » pn kwie 25, 2011 14:24

Moze ktos wie czy sam drazek do elementu pod maska ( wybieraka ) jest taki sam w kazdym golfie 3 ?


Golf III Tuned by Pingu -> viewtopic.php?f=88&t=324862" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości