Zmienne Duze Obroty ,.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dudekztg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: dudekztg » pt sty 21, 2011 19:50

Witam
MAm problem w moim mk2 88r 1,6 benzyna,
od tygodnia czasu , same rosna obroty , tak jakby na ssaniu ale około nie wiem 4 tys nie mam obrotomierza ale dosc wysokie, czasami tego nie ma ale przewaznie szybko wraca .
I teraz Nie wiem czy top jest blokujaca sie linka, czy moze ssanie (automatyczne), czy moze cos z gaznikiem ta przepustnica , moze ten rolgaz na czym jest nawinieta linka sie blokuje, .
Niech ktos to napiszebo auto mi sie gotuje, i za kazdym razem co wyjezdzam musze otwioerac maske i tam gmeraac by po 100 m znow wskoczly wysokie obroty ,
jesli to linka ma ktos schemat ? podłaczenie ?
dzieki za odp bo juz mam nerwice,



Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: majekMK2 » pt sty 21, 2011 20:15

to otwórz maskę i naciśnij na gaz i patrz czy swobodnie porusza sie linka jak tak to jest ok potem sprawdz czy nie ma lewego powietrza możliwe ze tylko trzeba przeczyścić gaźnik


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

dudekztg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: dudekztg » sob sty 22, 2011 01:04

a wiec sprawa jest dziwna.
wyciagnelem linke z tego gaznika i dzia bez problemu luzno tak jak powinna, psiklem wd i zalozylem, ciagnac linke wszystko tez idzie dosc gladko chyba tak jak powinno odglos taki dziwny klik , analogicznie do tej rolki z linka po drugiej lewej stronie jest takie urzadzenie co tez sie przesowa to jest chyba od ssania i stamta jest te klikniecie, psiklem wszedzie wd i zalozylem bylo dobrze 3 km i znow, wkurzony pojechalem i wyciagnelem bezpiecznik ssania o ile pamietam jest to 7 od prawej, i ku zdziwieniu po 10 min jak przyjechalem bylo spoko i obroty wporzadku , po 12 km znow to sie dzieje i obroty znow sa wysokie co to moze byc ?? Kolego majek . lewe powietrze skad ? gume spod gaznikiem wymienialem jakies 5 miesiecy temu,
GAZNIK PIERBURG 2E



dudekztg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: dudekztg » sob sty 22, 2011 12:27

??



dudekztg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:55
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: dudekztg » sob sty 22, 2011 18:46

Nikt nie zna odpowiedzi co by to mogło byc? moze jaka czesc w gazniku ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: Paweł Marek » sob sty 22, 2011 20:46

dudekztg wszystko jest na forum, a naprowadzimy dopiero jak napiszesz co masz pod maską, niema gaźnika 2E, obejrzyj sobie fotki Pierbuga 2E2 raz 2EE w necie i napisz co masz


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Daniel_Golf II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 22:15
Lokalizacja: Zbuczyn

Zmienne Duze Obroty ,.

Post autor: Daniel_Golf II » wt sty 25, 2011 15:37

po drugiej lewej stronie jest takie urzadzenie co tez sie przesowa to jest chyba od ssania i stamta jest te klikniecie

na 100% to ten nastawnik miałem to w swoim golfie sprawdź czy to cięgno co z niego wychodzi jest twarde czy luźne jeśli luźne to jest zepsuty. Wiem iż można to zregenerować tylko w warsztacie specjalnym lub kulić na szrocie za psie pieniądze cały gaźnik i przełożyć to


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images27.fotosik.pl/303/69126a64088b5258.jpg[/img][/url]
[b]Szybko prędki Golfik[/b] [b]MK II 1.6 PN[/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości