Podłączenie lamp tylnich od MK7.5 do MK7

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rnav_piwi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 16:47
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Podłączenie lamp tylnich od MK7.5 do MK7

Post autor: rnav_piwi » wt lis 07, 2017 13:33

Witam,
Zachciało mi się mieć w moim Golfie z tyłu lampy od wersji po lifcie, nie matrix 3d tylko zwykłe pełne ledowe z podstawowej wersji. A więc lampy już mam, ale jak wiadomo instalacja jest inna. Mianowicie:
Kwestia wtyczek (zupełnie inne) do pominięcia bo lampy podłączę łączac kable na stałe. Problem jest poważniejszy. Nowe lampy mają światło stopu osobno (osobny led odpowiedzialny za stop). Jako że stare lampy mają stop i postój w jednym kablu (żarówka dwuwłóknowa) to pojawia się problem jak to podłączyć. Mógłbym światło od stopu z nowej lampy wpiąć w sygnał stopu środkowego (dodatkowego), ale to nie załatwia problemu bo po wciśnięciu stopu postojowe rozświetlają się mocniejszym światłem, a tak nie powinno być bo nie jest tak w oryginale i przypuszczam że ledy które dostają wyższe napięcie długo nie pociągną.
Będę wdzięczny jeśli ktoś podpowie jak to rozwiązać
Z góry bardzo dziekuję :)
Pozdrawiam Piotrek


[img]http://img706.imageshack.us/img706/8297/animacjav.gif[/img]

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podłączenie lamp tylnich od MK7.5 do MK7

Post autor: grg474 » wt lis 07, 2017 21:52

zagadaj do tatian 2 tygodnie temu montował to ci powinien wszystko wyjaśnic


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości