Problem z AIR BAG

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

samurai67
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 13:09

Problem z AIR BAG

Post autor: samurai67 » ndz wrz 03, 2017 17:59

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam następujący problem. Golfik 1.9 TDI z 95 roku, jest po przekładce na VR6. Cała wiązka z silnikiem i z kablami z kokpitu została przełożona z dawcy do tdi-ka. W dawcy były poduszki i wszystko chodziło jak należy, w tdi-ku (biorcy) też miałem poduchy i równiez wszytsko chodziło bez zarzutu. Wszystkie kable wpięte w swoje miejsca, masy, kostka w skrzynce bezpieczników, kostka w sensorze air bag, poduchy na swoich miejscach itd. Po przekładce przekręcam zapłon zapala się kontrolka od air baga i zapalam silnik - powina zgasnąć ale nie gaśnie. Wiadoma sprawa ma błąd po przekładce więc trzeba go skasować i tu próbujemy się wpiąć st6000 i nic....komp nie chce sie wpiac pod poduchy, a pod abs eobd i wszytskie inne systemy wpina sie bez zarzutu. A warto nadmienić że przed przekładką w dawcy wpinałem się w poduchy i wszytsko było ok. Dlatego proszę o pomoc bo rozkładam ręce. Brak już pomysłów z mojej strony, w was nadzieja. Dzięki z góry za odpowiedzi :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości