Czujnik skrętu i ESP przy montazu tempomatu

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

daniel0608
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 29, 2017 21:57

Czujnik skrętu i ESP przy montazu tempomatu

Post autor: daniel0608 » ndz sty 29, 2017 23:37

Witam
Montuje tempomat zostało mi wpiąć tylko manetka i mam pytanie jak zdjąć czujnik skrętu ESP g85 tak aby po złożeniu było ok i nie było problemu z taśmą, jakoś się go blokuje przy zdjęciu, proszę o pomoc i z góry dzięki
A 2 pytanie to po aktywacji kontrolke tez trzeba aktywować tempomatu czy będzie działa mam licznik immo3 i ciekawi mnie czy będzie działała gdy ustawie prędkość, czy ciągle, jak ciągle to jak zrobić aby działała gdy ustawie prędkość Z góry dzięki



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Czujnik skrętu i ESP przy montazu tempomatu

Post autor: riccardoa » pn sty 30, 2017 08:40

daniel0608 pisze:Witam
Montuje tempomat zostało mi wpiąć tylko manetka i mam pytanie jak zdjąć czujnik skrętu ESP g85 tak aby po złożeniu było ok i nie było problemu z taśmą,
Musisz uważać aby ci się nie obróciła,możesz sobie ewentualnie przykleić jakąś taśmą klejącą aby unieruchomić ją.
daniel0608 pisze:A 2 pytanie to po aktywacji kontrolke tez trzeba aktywować tempomatu czy będzie działa mam licznik immo3 i ciekawi mnie czy będzie działała gdy ustawie prędkość,
Teoretycznie powinna działać,po włączeniu tempomatu na ON.
daniel0608 pisze:to jak zrobić aby działała gdy ustawie prędkość
Trzeba zmienić odpowiednią komórkę w epromie licznika.Adres komórki zależny jest od wersji licznika.
Jest na forum temat w którym jest to opisane.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości