Brak iskry

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

helmut16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 18, 2015 15:44

Brak iskry

Post autor: helmut16 » pt lis 11, 2016 14:43

Witam po raz kolejny mam problem mianowicie wczoraj zabrałem się za wymianę nagrzewnicy w golfie i robiłem reset kompa poprzez odłączenie czujnika temperatury 4 pinowego na kominku w vw golf mk2 z silnikiem 2.0 8v 2E . Dziś rano wsiadam do samochodu a tu nie chce odpalić na szybkości sprawdziłem iskrę i dostrzegłem że podczas włączenia zapłonu wystawia się iskra na świecy po tym jak zaczynam kręcić rozrusznikiem nie ma jej a po tym jak juz odpuszczam rozrusznik w sensie kończę kręcenie znowu się pojawia tak 2 strzały i silnik stwarza wrażenie jak by miał odpalić podczas kończenia próby odpaleni (odpuszczenie zapłonu). Teraz moje pytanie brzmi na co mogę obstawiać ze coś mi się odłączyło od puszki z bezpiecznikami podczas demontażu nagrzewnicy czy po prostu mam jakąś awarie. Dodam że do garażu wjechał o własnych siłach. HELP jakieś sugestie gdzie szukać :banghead: :banghead: :banghead:



helmut16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 18, 2015 15:44

Brak iskry

Post autor: helmut16 » pt lis 11, 2016 15:44

Zapomniałem dodać przewody WN Nowe świece nowe cewka sprawna nie mam imo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości