Wymiana zegarow IMMO3 VDO

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

JakubK203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2016 17:48

Wymiana zegarow IMMO3 VDO

Post autor: JakubK203 » pn lis 07, 2016 16:18

Witam,

Problem z zegarami w Golfie, a wiec wskazowka temperatury czasami dziala czasami nie, nowy czujnik temperatury zalozony ale i tak nic to nie dalo, dalej to samo. Predkosciomiez tez lubi sie zacinac, czasami dziala ale przy bledzie +/- 20km/h.
Golf posiada licznik VDO 1J0920926A, zammiennik jest o tym samym kodzie. Teraz problem jest w tym ze nie posiadam PIN'ów do tych zegarow, wiec musze je jakos wydobyc. Wyslanie zegarow do mechanika nie jest moziwoscia bo mieszkam w UK, obdzwonilem roznych mechanikow ktozy zajomoja sie tym i wiekszosc wola £140 za wyciagniecie 2ch pinow.

Wiec teraz jak wydobyc te PIN'y. Czytalem troche o tym i najprosciej dla mnie wydaje sie uzyc VAG Tacho + Kabel i sprobowac tym ale na internecie jest duzo roznych opini. Gdybyscie mogli mi pomoc i napisac, lub podac mi link do stronki gdzie jest to ladnie opisane + liste czesci/programow potrzebnych bylo by fajnie.



Awatar użytkownika
Peran
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: sob gru 20, 2014 14:05
Lokalizacja: LBL

Re: Wymiana zegarow IMMO3 VDO

Post autor: Peran » pn lis 07, 2016 17:07

Kabelek Vag Can+K commabder
VagEEPROM Programmer i masz komplet.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości