Problem z projektorami TYC

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kosa123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 21:22

Problem z projektorami TYC

Post autor: Kosa123 » czw cze 23, 2016 21:39

Witam wszystkich,
Nie wiem czy taki temat już był, próbowałem szukać ale nie znalazłem podobnego problemu na forum. Ostatnio zakupilem sobie używane projektory Tyc. Chciałem podpiąć pod nie silniki z lamp, które mam aktualnie założone ale udalo sie to tylko w jednej lampie, ponieważ w drugiej nie ma takiej jakby plastikowej przedłużki (widoczne na ostanim zdjęciu po lewej stronie, zakończone kuleczką - http://allegro.pl/nowe-lampy-vw-golf-3- ... 84013.html#" onclick="window.open(this.href);return false; ). Moje pytanie brzmi:
1. Czy da radę coś takiego dokupić, jeśli tak to jak się to fachowo nazywa?
2. Jeśli nie da się dokupić czy wiecie może z czego to można dosztukować?
Z góry dzięki za odpowiedzi.



murgenzzr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: sob sty 12, 2013 18:17

Problem z projektorami TYC

Post autor: murgenzzr » sob cze 25, 2016 07:42

Mam ten sam problem, na zlomie znalazlem silniczek z przedluzonym tym bolcem i pasuje bez przedluzek ale tylko 1szt znalazlem niestety i 2 swiatlo mam sterowane recznie.



Kosa123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 23, 2016 21:22

Re: Problem z projektorami TYC

Post autor: Kosa123 » sob cze 25, 2016 17:53

Rozwiązałem ten problem. Znalazłem starą lampę z corsy b i rozprułem ją na kawałki. Wyjąłem tę "przedłużke", później spiłowałem trochę kulke, bo w corsie jest trochę większa a na koniec ten koszyczek w który wkłada się silnik uciąłem (tak z 5mm) no i jakoś gra :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości