Dziwne zachowanie auta po stłuczce

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tme
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 24, 2015 13:49

Dziwne zachowanie auta po stłuczce

Post autor: tme » pn cze 06, 2016 17:46

Jakiś czs temu miałem małą stłuczkę autem. Stłuczka polegała na załamaniu tylnego zderzaka i lekkim wgnieceniu tylnej klapy. Po odebraniu auta od mechanika zauważyłem dwie małe usterki z zakresu elektryki.
1. Gdy pokrętło od lusterek ustawione jest na L, mogę wtedy regulować jednocześnie dwa lusterka zamiast lewego. Gdy jest ustawione na R mogę regulować tylko prawe.
2. Zastanawia mnie też zachowanie climatronicu. Gdy przycisk Dual mam wciśnięty(świeci się lampka) to pokrętłem mogę regulować tylko jedną strefę. Gdy przycisk Dual nie jest wciśnięty(lampka się nie świeci) to jednym pokrętłem reguluję od razu dwie strefy. Czy nie powinno być na odwrót?
Może jakiś reset Climatronicu? albo odłączyć akumulator?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Dziwne zachowanie auta po stłuczce

Post autor: Qto » pn cze 06, 2016 18:24

1. Prawidłowe działanie...chociaż w mk5 chyba można to wyłączyć za pomocą VCDS
2. Dual...czyli włączasz klimę dwustrefową...a więc osobna regulacja dla każdej ze stron - także u Ciebie jest prawidłowo



Awatar użytkownika
luki_s3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 09, 2007 16:58
Lokalizacja: WU

Re: Dziwne zachowanie auta po stłuczce

Post autor: luki_s3 » wt cze 07, 2016 21:41

tme pisze:1. Gdy pokrętło od lusterek ustawione jest na L, mogę wtedy regulować jednocześnie dwa lusterka zamiast lewego. Gdy jest ustawione na R mogę regulować tylko prawe.
w maxidotcie zmień ustawienia lusterek z both na individual


kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam GTI R i inne mocne sztuki ;)

2016 AUDI RS6 EXHAUST SOUND

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości