Problem z elektrycznymi lusterkami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Leorio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2016 14:46

Problem z elektrycznymi lusterkami

Post autor: Leorio » ndz kwie 10, 2016 15:04

Mam nietypowy problem ze sterowaniem elektrycznymi lusterkami. Przy ustawianiu lewego lusterka przesuwają się obydwa lusterka jednocześnie, przy ustawianiu prawego lusterka wszystko jest okej. Na razie radzę sobie tak, że najpierw ustawiam lewe, potem prawe, ale zmieniam się z Żoną i praktycznie codziennie ustawiam lusterka i zaczyna mnie to trochę irytować. W czym może tkwić problem, gdzie szukać przyczyny? Jakieś porady, pomysły? Zanim oddam auto do elektryka wolałbym sam spróbować to naprawić.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem Z Elektrycznymi Lusterkami

Post autor: Qto » ndz kwie 10, 2016 15:06

Leorio pisze:najpierw ustawiam lewe, potem prawe
no brawo :okej:
Leorio pisze:Jakieś porady, pomysły?
zajrzyj do instrukcji obsługi auta...dowiesz się , że jest to normalne działanie lusterek w mk4



Leorio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2016 14:46

Problem z elektrycznymi lusterkami

Post autor: Leorio » ndz kwie 10, 2016 15:10

Przyznam szczerze, że mnie zaskoczyłeś. Na tyle samochodów ile posiadałem pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem, żeby przy ustawianiu jednego lusterka przesuwały się oba, ale nie mnie oceniać sensowność takiego rozwiązania. Dziękuję serdecznie za pomoc, z ciekawości zajrzę jeszcze do instrukcji :]



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Problem z elektrycznymi lusterkami

Post autor: grg474 » ndz kwie 10, 2016 20:05

Leorio pisze:Na tyle samochodów ile posiadałem pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem, żeby przy ustawianiu jednego lusterka przesuwały się oba, ale nie mnie oceniać sensowność takiego rozwiązania.
w modelach mk5, 6 jest możliwość wyłączenia synchronicznego ustawiania luster


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości