Wszystkie czujniki - zwarcie do masy

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DaMos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn sie 31, 2009 18:58
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wszystkie czujniki - zwarcie do masy

Post autor: DaMos » ndz mar 13, 2016 14:12

Witam

Robię swapa w mojej A3. Licznik wkładam z golfa MK4, po przekręceniu zapłonu na fisie pokazały się komunikaty o braku płynu do spryskiwaczy, kończących się klockach itp.

W A3 nie miałem tych czujników, więc wszystko dołożyłem od dawcy. Kabelki pociągnięte do wnętrza i wszystkie "+" wpięte w odpowiednie piny zielonej wtyczki licznika, a "-" podpięte do wspólnej masy.

Niby wszystko wydaje się ok - po zalaniu zbiorniczka, wpięciu klocka itp. komunikaty się nie pojawiają.

Niestety po podpięciu pod diagnostykę i sprawdzeniu błędów, licznik wywala błędy wszystkich czujników - zwarcie do masy

Macie jakieś pomysły co to może być ?


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=313881][b]Mój Golfik MK3[/b][/url] Zapraszam !

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wszystkie czujniki - zwarcie do masy

Post autor: grg474 » pn mar 14, 2016 20:19

A3 ma inaczej pinologię licznika niż golf


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

maly1970
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 14:16

Wszystkie czujniki - zwarcie do masy

Post autor: maly1970 » czw mar 17, 2016 10:02

A ja nie rozumię pytania, błędy jakich czujnków konkretnie?,bo nie ma czegoś takiego w błedach vag,,jak błąd czujnika klocków itp...,jest tylko komunikat na fisie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości