Wskazniki temperatury i ciśnienia oleju

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Strusiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 01, 2015 17:33
Lokalizacja: Kielce

Wskazniki temperatury i ciśnienia oleju

Post autor: Strusiu » pn sty 18, 2016 21:50

Witam, jako iż mój mk2 ma już 315 tyś przebiegu chciałbym mu dołożyć wskaźniki temperatury oleju i jego ciśnienia żeby lepiej pilnować parametry silnika, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać czytałem już kilka tematów i wiem że można wkręcić czujnik (silnik 1,8 symbol RP) od góry w podstawę filtru oleju ale... można tam dać chyba albo czujnik od temperatury albo od ciśnienia może się mylę... Jak by ktoś z Was mógł podać mi link do tematu który odp na moje pytania (ja takiego nie znalazłem) bądź podeśle linki co kupić abym mógł odczytywać oby dwa parametry ;)



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Wskazniki temperatury i ciśnienia oleju

Post autor: marcinek84 » ndz sty 24, 2016 14:28

Jak byś kupił zegary vdo np z audi to czujnik ciśnienia jest podwójny czyli jest to 0.3 i 0-5bar w jednym znajduje się w bloku silnika, zaś czujnik temperatury musisz kupić podstawę filtra oleju z miejscem na dwa czujniki lub zastosować trójnik/ rozdzielacz.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości