Pilot centralnego zamka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Pilot centralnego zamka

Post autor: maciek805 » pt gru 25, 2015 18:22

Witam. Sprawa dotyczy audi a3 1999rok. Mam nieoryginalny pilot, ktorym otwieram drzwi i jeden kluczyk. Od jakiegos czasu zauwazylem, ze zasieg jest coraz mniejszy. Co w tym pilocie moze sie zepsuc, chyba tylko bateria ?
No ale chcialem dzisiaj po raz pierszy otworzc drzwi z tego jednego kluczka co mam do stacyjki i nie pasuje, nie wchodzi do konca, wiec w czym problem ? Powinienem miec drugi kluczyk albo wystarczy wyczyscic zamek czy cos ?
Z gory dzieki.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Brago
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 01, 2015 13:19
Lokalizacja: Łódź

Pilot centralnego zamka

Post autor: Brago » pt gru 25, 2015 20:27

Kup WD-40 i włóż cienką rurkę (w zestawie) w zamek w drzwiach, nie żałuj i dokładnie wymyj i nasmaruj zamek. Powinno pomóc, jeśli nie to może masz drzwi z innego auta z innym zamkiem. :shock:
Co z drzwiami pasażera ? Tam działa?
A pilot otwórz i wymień baterię.



maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Pilot centralnego zamka

Post autor: maciek805 » ndz gru 27, 2015 13:52

Baterie wymienie, dzisiaj wsadzilem klucz do zamka od drzwi pasazera i normalnie kluczyk wszedl i auto sie otwiera/zamyka.
Jesli chodzi o drzwi kierowcy to kupie te wd40 jak radzisz i sprobujemy.

A tak w ogole to tak jak pisalem, mam dolozony pilot, bo nie mam scyzoryka. Mozecie powiedziec z czego to sie sklada i gdzie sa rozmieszczone poszczegolne czesci, ktore zostaly dolozone ?
Chcialbym to wiedziec, bo w razie jakies usterki mniej wiecej wiedzialbym gdzie co jest i jak sie za to zabrac.
Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości