Zacieta klapa, nie działają szyby, pilot, światełka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

riders62
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 12, 2015 17:23
Lokalizacja: Płock

Zacieta klapa, nie działają szyby, pilot, światełka

Post autor: riders62 » czw gru 24, 2015 19:37

Tak jak w temacie. Chciałem otworzyc auto pilotem po czym otworzyl sie cały samochód poza bagażnikiem. Od tego momentu przestal dzialac pilot, el szyby, podgrzewanie lusterek i swiatelka we wnetrzu. Co moze byc winowajcą ? Bezpieczniki ? Tylko nie gra mi to z ta zbblokowana klapa.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zacieta klapa, nie działają szyby, pilot, światełka

Post autor: Haki » czw gru 24, 2015 23:13

riders62, a ja zapytam co sprawdzałeś przed napisaniem tego posta .... bo wiem ,że Święta - ale wróżyć z kuli i fusów nie potrafimy ...

Bezpieczniki , słaby aku - który nadaje się do :ass: , uwalona masa , poprzecierane przewody w przelotkach , moduły , luty , mikrowłączniki etc .......


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Zacieta klapa, nie działają szyby, pilot, światełka

Post autor: grg474 » pt gru 25, 2015 12:38

riders62 pisze:Chciałem otworzyc auto pilotem po czym otworzyl sie cały samochód poza bagażnikiem. Od tego momentu przestal dzialac pilot, el szyby, podgrzewanie lusterek i swiatelka we wnetrzu. Co moze byc winowajcą ? Bezpieczniki ?
zwarcie w przelotce kabli do klapy spowodowało spalenie bezpiecznika. Po wymianie bezpiecznika otworzyć klapę i naprawić przewody


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

riders62
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob gru 12, 2015 17:23
Lokalizacja: Płock

Zacieta klapa, nie działają szyby, pilot, światełka

Post autor: riders62 » pt gru 25, 2015 17:56

Sprawa rozchodzi sie w okół bezpiecznika nr 14. Problem w tym ze po założeniu nowego, po 2-3 otwarciach z pilota problem nawraca ... Tak teraz sobie mysle ze nie wiem czy ten zamek od bagaznika dzialal wcześniej bo zawsze otwieralem z pilota, wiec nie ma pewności czy to jest ze soba jakos powiązane.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości