Nie odpala silnik

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dymdymus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 17, 2015 11:48

Nie odpala silnik

Post autor: dymdymus » sob paź 17, 2015 12:13

Witam mam problem z moim goferkiem użyłem opcji szukaj lecz nie znalazłem podobnej sytuacji do mojej.
Więc tak, zatrzymałem się na światłach i po chwili auto zgasło tak jakbym wyłączył zapłon próbowałem odpalić, po 4 próbie resetowały się zegary i awaryjne nie mrugały wiec pomyślałem aku padnięty. Zadzwoniłem po kumpla podjechał i próbujemy z kabli odpalić na pb i na lpg i dalej lipa tyle, że nie resetują się zegary w takim razie wziął mnie na krawat pod blok. Kupiłem nowy aku bo w starym straszna susza już była i dalej to samo rozrusznik kręci ok 200 obr. i dalej nie idzie.
Kolejny problem to jak rozrusznik kreci szybko wydaje ten dźwięk, że trzeba puścić kluczyk raz po 2 sek. raz po 5 sek. raz po 10 sek. Mam nowy aku kostka nowa wsadzona ok 2 miesięcy temu sprawdziłem ją czy się przez przypadek nie odpieła wtyczka ale jest ok, nigdy mi w podobny sposób nie zgasł i zawsze odpalał za pierwszym razem. silnik 1.8 90 km pb/lpg
Dodam jeszcze że jak zakładałem nowy aku najpierw klema + potem - to nie było tego charakterystycznego dźwięku i żadna iskra nie poszła



Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Nie odpala silnik

Post autor: Eyk88 » sob paź 17, 2015 14:10

Sprawdź masy.



techeda1122
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz lut 01, 2015 21:58

Nie odpala silnik

Post autor: techeda1122 » ndz paź 18, 2015 21:21

może brak paliwa :hmm: ,sprawdz iskrę.



dymdymus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 17, 2015 11:48

Nie odpala silnik

Post autor: dymdymus » czw paź 22, 2015 17:19

Problem rozwiązany brak iskry to był



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości