Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dabus997m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: sob lut 12, 2011 20:26
Lokalizacja: Brzozów Podkarpackie

Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Post autor: dabus997m » pt cze 19, 2015 10:54

Panowie założyłem xenon w aucie. Jestem po rozmowie w stacji diagnostycznej. Wyczytałem, że są uniwersalne moduły do kupienia tylko nie mogę na alledrogo znaleźć. Na kilku forach było opisane jak to działa. Może wiecie gdzie taki moduł dostać?
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2015 21:26 przez dabus997m, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Post autor: MaciekV5 » pt cze 19, 2015 10:59

dabus997m pisze:Wyczytałem, że są uniwersalne moduły do kupienia tylko nie mogę na alledrogo znaleźć. Na kilku forach było opisane jak to działa. Może wiecie gdzie taki moduł dostać?
Na allegro nie widziałem, ja kupiłem takowy na AliExpress.com ale nie polecam. Kiepska jakość, elektronika słaba powodująca, że poziomowanie masz włączone cały czas, tzn wjedziesz w dziurę a silniczki lamp będą cały czas korygować poziom, do tego gdy auto stoi to są skoki napięcia i też silniczki non stop pracują. Można to obejść rzeźbiąc w instalacji ale ja odpuściłem temat. Moim zdaniem nie jest to warte wydawania pieniędzy.

Rozumiem, że założyłeś lampy z soczewką i masz homologację na xenon? Bo jeśli nie, to ciekawe że diagnosta chce się tak podłożyć IMO ;)



Awatar użytkownika
dabus997m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: sob lut 12, 2011 20:26
Lokalizacja: Brzozów Podkarpackie

Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Post autor: dabus997m » pt cze 19, 2015 21:25

Dzięki wielkie. Co do gościa to mi się nie podłoży. Tylko mnie wypytał czy mam resztę ustrojstwa założone?
Wielu kolegów z forum twierdzi, że ma w mk3 zenka i spryski i spokój od smerfów, a nawet im przeglądy przechodzą. Pytam, bo się trochę nie wczas pietram. Xenon na aucie i nie wiem czy zakładać spryski czy kupić tungsram night breaker i spać po nocach. Jutro jadę do gościa to ustawić.
Dodam, że miałem dziś przypała, bo jadąc jeszcze było widno koło 19. Lampy na najniższej pozycji, a dziadek z przeciwka dwoma rękami machał, że go oślepia.



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Post autor: hayperekpo » pn cze 29, 2015 15:23

dabus997m, u mnie wystarcza "emulator" samopoziomowania. Zjeżdża światłami w dół i potem wraca. W połączeniu z działąjącymi spryskami i homologacją na lampach (ori xenon) definitywnie uspokaja uwagi niebieskich.


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Awatar użytkownika
dabus997m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 527
Rejestracja: sob lut 12, 2011 20:26
Lokalizacja: Brzozów Podkarpackie

Moduł żyroskowpowy samopozycjonowania świateł

Post autor: dabus997m » pn cze 29, 2015 20:01

gdzie to kupić???



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości