Problemy z centralnym. Kilka kwestii do rozwiązania.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Horvath
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 16:40

Problemy z centralnym. Kilka kwestii do rozwiązania.

Post autor: Horvath » pn maja 25, 2015 13:33

Witam, mam w swoim golfie problem, który jest bardzo dobrze znany. Mianowicie problemy z centralnym, z świeceniem świateł w drzwiach itd. Mam zamiar wymienić zamki na nowe. I ogólnie taka kwestia, która chciałbym załatwić przy okazji. Mianowicie, w drzwiach pasażera mam inny zamek z mojego starego golfa (mechanik wymienił, nie wymieniając wkładki). Znajdę kogoś kto dorobi wkładkę pod kluczyk? Nie chcę mieć jednych drzwi na inny kluczyk. Jeśli wkładki nie dało by się dorobić to jak jest z wymianą wkładki w stacyjce? Może ktoś przerabiał ten temat i podzieli się informacjami. Z góry dzięki.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problemy z centralnym. Kilka kwestii do rozwiązania.

Post autor: Qto » pn maja 25, 2015 18:04

Horvath pisze: w drzwiach pasażera mam inny zamek z mojego starego golfa (mechanik wymienił, nie wymieniając wkładki).
ale co ma zamek do wkładki ? ...to dwie różne rzeczy, wymieniając zamek nie musiał wymieniać wkładki.



Horvath
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 16:40

Re: Problemy z centralnym. Kilka kwestii do rozwiązania.

Post autor: Horvath » pn maja 25, 2015 18:24

No wiem, że nie musiał. Czemu tak zrobił to nie mam pojęcia. Zorientowałem się po fakcie, starej wkładki brak. Stąd moje pytanie.



Solaris22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 03:50
Kontakt:

Problemy z centralnym. Kilka kwestii do rozwiązania.

Post autor: Solaris22 » pn maja 25, 2015 18:29

Idź do punktu dorabiania kluczy z tą wkładką i tam Ci gość dopasuje wkładkę do klucza. Nie powinno być z tym większego problemu.


VW GOLF MK2 1.6 B+G - RF
VW GOLF MK4 1.9 TDI - ALH
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości