Problem ze spryskiwaczami - bardzo dziwny

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lxxx20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt cze 10, 2014 11:40
Lokalizacja: Płock / Sierpc

Problem ze spryskiwaczami - bardzo dziwny

Post autor: lxxx20 » pn kwie 27, 2015 17:55

Witam wszystkich, mam problem ze spryskiwaczami i nie daje już rady. Problem jest taki że gdy włączam spryskiwacz to wycieraczki sie uruchamiają ale nie pryska, i o tyle jest to dziwne że po odpięciu kostki od silniczka probówka się świeci, a kiedy kostka jest wpięta prądu na przewodach brak i silniczek nie pracuje. Na krótko owszem chodzi tak więc silniczek sprawny, bezpieczniki również.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem ze spryskiwaczami - bardzo dziwny

Post autor: Qto » pn kwie 27, 2015 18:11

lxxx20 pisze:po odpięciu kostki od silniczka probówka się świeci, a kiedy kostka jest wpięta prądu na przewodach brak
czyli problem na kablu - złamany, przerwany (nie całkiem - na tyle aby nie przepuścić prądu potrzebnego do pracy silniczka...i na tyle że bez obciążenia jest na nim napięcie) - lub jego połączeniu



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Problem ze spryskiwaczami - bardzo dziwny

Post autor: marcinek84 » pn kwie 27, 2015 22:48

Zobacz tutaj, kolega Lipek81 napisał jak sprawdzić czy to wina manetki
viewtopic.php?f=2&t=199359&start=15
Ja miałem podobnie gdy przełamały sie blaszki w manetce tylko u mnie włączała się jeszcze wycieraczka z tyłu.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lxxx20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt cze 10, 2014 11:40
Lokalizacja: Płock / Sierpc

Re: Problem ze spryskiwaczami - bardzo dziwny

Post autor: lxxx20 » wt kwie 28, 2015 08:31

marcinek84 pisze:Zobacz tutaj, kolega Lipek81 napisał jak sprawdzić czy to wina manetki
viewtopic.php?f=2&t=199359&start=15
Ja miałem podobnie gdy przełamały sie blaszki w manetce tylko u mnie włączała się jeszcze wycieraczka z tyłu.



Bardzo ci dziękuje za te info :) bardzo mi sie przydało no i cóż naprawione. Problem był taki że ta blaszka wypadła a ja nawet nie zauważyłem tego :otepienie: tak że dzięki bardzo.

Temat do zamknięcia :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości