[mkII] pali cekwe, brak rozruchu

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

endon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw maja 20, 2010 22:31
Lokalizacja: Gdańsk

[mkII] pali cekwe, brak rozruchu

Post autor: endon » czw mar 26, 2015 20:17

Heja :)
Mam problem z elektryką w golfie II. Zacznę od początku. Wsadziłem 2.0 2e wraz z wiązką do golfa II (89' 1.8 rp). Kostki podpiąłem do skrzyneczki cyk i silnik pali. Pracował elegancko, odpalał itp itp. Jakiś czas później schodzę do golfika by go odpalić i nagle rozrusznik tylko cykał, a nie kręcił Więc pomyślałem, że rozrusznik do wymiany. Wyciągam go, a on na ziemi kręci jak szalony. Więc wsadziłem go do skrzyni idę przekręcić kluczyk i co, kula ognia i strzał - cewka padła oraz przekaźnik 67 zaczął brzęczeć. No to wyprułem cała instalację posprawdzałem czy nie ma jakiegoś przebicia. Nowa izolacja i heja zamontować ją do wozu. Odpiąłem alternator golf kręci i odpala. Myślę sobie uff po kłopocie. Następnego dnia schodzę do niego by go odpalić i znowu cisza, nawet nie cyka. Więc myślę. sobie może masy nie ma wiec hyc go przewodem za minus do silnika i golf raz zakręci i aku padnięte (i tak 3 akumulatory). Musi być jakieś przebicie na silnik. Lecz gdzie szukać, bo juz nie mam pomysłów.
Z góry dziękuje za pomoc :)


Bóg dał nam nogi żeby dojść tam gdzie nie można dojechać na GLEBIE

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=448062&start=14

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości