Elektryczne szyby - Problem Audi A3

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maciek805
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: pt mar 18, 2011 21:10

Elektryczne szyby - Problem Audi A3

Post autor: maciek805 » sob lut 14, 2015 16:38

Witam. Problem dotyczy a3 8l 1999rok 5D.
Panowie, najpierw zadam pewne pytanko, nie znalazlem dosadnej informacji na ten temat na internecie, wiec tak :
Jak sprawdzic czy dochodzi napiecie do silnika, prad i jak opuszczac/podnosic szybe awaryjnie ? Kostke mam na 10 pinow.

A teraz dokladnie napisze drugi problem, bo wczoraj walczylem z szyba elektryczna i szkoda gadac - Linka mi uciekla jak wyjmowalem silniczek i nie bardzo wiem jak to zmontowac teraz ... Zrobilem tak jak umialem ale i tak jest zle. Jakies rady, zdjecia, jak to ma byc ?
No ale na poczatku problem byl taki - Szyba tylna lewa nie otwiera sie przy pomocy przycisku na panelu kierowcy i przy L/T drzwiach. Zdjalem boczek, poodpinalem przewody zapialem znowu - Przy pomocy przyciska na panelu kierowcy szyba dalo sie opuscic, lecz juz nie moglem jej podniesc. Potem szyba nie chciala isc na dol, ale bylo slychac jakby silnik chcial ale nie mogl. Po czasie juz nie wydawal zadnych dzwiekow i cisza.
Zdjalem silniczek probuje przy pomocy przyciskow wlaczyc i ani drgnie.
No i ta linka mi sie powyginala, zlozylem to tak jak potrafilem, ale gdy chcialem recznie opuscic szyba to sie dało, a ten slimak na ktorym sa te pierdzielone linki sie nie obracał (zle zalozone linki) w skutek czego linka sie poluzowala , wiec awaryjnie usztywnilem linke szybkozlaczkami, aby szyba nie szla w dol.

Panowie prosze o pomoc w tych wszystkich wymienionych przezemnie problemach, bede bardzo wdzieczny !
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości